Instalacja pneumatyczna w warsztacie

Planujesz zakup sprzętu do warsztatu, masz problem z maszyną tu możesz o tym porozmawiać - nie tylko maszyny CNC

Autor tematu
danny01
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 8
Rejestracja: 04 gru 2013, 10:58
Lokalizacja: Warszawa

Instalacja pneumatyczna w warsztacie

#1

Post napisał: danny01 » 12 paź 2017, 08:26

Chcę założyć warsztat samochodowy i zastanawiam się nad instalacją pneumatyczną. Z racji tego, że ma całe mnóstwo zastosowań, mogłaby w dużym stopniu pomóc mi w pracy. Nawet zorientowałem się, że np. ta firma
******* mogłaby dla mnie taką instalację wykonać. Zastanawiam się jednak czy warto w nią inwestować. Czytałem opinie, że narzędzia pneumatyczne są słabsze od tych tradycyjnych na prąd. Nie wiem ile w tym prawdy. Możecie ci doradzić co nieco? Macie taką instalację w swoich warsztatach? Jak się spisuje? Z góry dziękuję za odpowiedzi! ;)
Ostatnio zmieniony 12 paź 2017, 23:45 przez danny01, łącznie zmieniany 1 raz.



Tagi:


reddin
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 167
Rejestracja: 26 sty 2013, 22:33

Re: Instalacja pneumatyczna w warsztacie

#2

Post napisał: reddin » 12 paź 2017, 09:15

danny01 pisze:Chcę założyć warsztat samochodowy i zastanawiam się nad instalacją pneumatyczną... Czytałem opinie, że narzędzia pneumatyczne są słabsze od tych tradycyjnych na prąd...
Zapytaj fachowca, który będzie pracował w tym warsztacie. Jeśli zamierzasz sam w w nim pracować....to lepiej nie zakładaj tego warsztatu przy takiej wiedzy o pracach warsztatowo-technicznych... :razz:


dance1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3094
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:42
Lokalizacja: G-G

#3

Post napisał: dance1 » 13 paź 2017, 18:15

danny01 co post linkujesz różne firmy, reklamiarz jakiś? czy tylko takie "zboczenie"?
Sztucznie to się czyta i dziwnie wygląda. :razz: :wink:
I don't like principles, I prefer prejudices

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „WARSZTAT”