Pytanie odnosnie zawodu..

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
rafaell
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2011, 17:24
Lokalizacja: B-Stok

Pytanie odnosnie zawodu..

#1

Post napisał: rafaell » 11 maja 2011, 17:37

Witam
szkołe mechaniczną skonczyłem 3 lata temu teraz zastanawiam sie nad zawodem tokarza i mam pytanie czy wogle jest szansa zeby mnie jakis zakład zatrudnił w takim stanie jakim jestem teraz,człowiek bez doswiadczenia(tyle co miałem kilku miesieczne praktyki) no i bez dyplomu (ale ja by było trzeba w trakcie bym go zrobił) zalezy mi na jakimś zawodzie,moge też zrobic kurs na operatora CNC w ZDZ bo akurat maja taki kurs w ofercie tylko czy to coś da? zeby nie wyrzucic pieniedzy w błoto..Miałem kiedys kolege ktory był tokarzem i mówił ze biorą takich jak ja do przeszkolenia tylko ze to juz było troche dawno a kolegi juz z nami niema [*].Wiec mam pytanie czy spotkaliscie sie z takimi samymi osobami jak ja w swoich zakładach,ktore pracuja i jednoczesnie sie ucza zawodu..



Tagi:

Awatar użytkownika

cnccad
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3548
Rejestracja: 24 gru 2006, 11:54
Lokalizacja: już tylko Mysłowice
Kontakt:

#2

Post napisał: cnccad » 11 maja 2011, 21:56

hm ...

B-stok to Białystok ??
Jak tak to chyba masz szanse w Instal Białystok.
Musiał byś popytać tam.
Pozdrawiam.

Każda praca ma swoją wartość a zaniżanie jej wartości jest brakiem szacunku do pieniędzy i samych siebie.


Autor tematu
rafaell
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2011, 17:24
Lokalizacja: B-Stok

#3

Post napisał: rafaell » 12 maja 2011, 15:29

tak jestem z białegostoku,dzieki za info oczywiscie sprawdze to,zalezy mi zeby sie gdzies załapac a dalej bede sie starał rozwijac w tym kierunku ważne zeby zaczą w jakimś stopnu prace..

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”