Kursy CNC

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

Autor tematu
sargi
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2017, 18:08
Lokalizacja: warszawa

Kursy CNC

#1

Post napisał: sargi » 23 mar 2017, 18:14

Witam,
szukam informacji na temat kursów CNC, jaki kurs obecnie opłaca się zrobić, gdzie warto zapisać się na taki kurs lub na co zwracać uwagę przy wyborze kursu?
Dzięki za każda informację



Tagi:


jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 5317
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

#2

Post napisał: jasiu... » 23 mar 2017, 18:21

Kłamiesz, że szukasz.

Gdybyś przejrzał choćby nasze forum, to znalazłbyś niejeden, podobny do twojego wątek i w każdym to samo - nie ma takiego kursu! Są różne, ale wszystkie mają wspólną cechę. Zerowy wpływ na ewentualne późniejsze zatrudnienie.

Jeśli chcesz wciskać zielony guzik, zakładać i zdejmować detale, to pracodawca sam cię do takiej roboty przyuczy i kurs jest niepotrzebny.

Jeśli chcesz na poważnie otrzymać miejsce pracy przy obrabiarce, na której trzeba się wykazać, to pracodawca spyta cię o poprzednie miejsca pracy i o to, jakie obrabiarki obsługiwałeś, co na nich robiłeś. Jak usłyszy o kursie, jeśli ma dużą kulturę osobistą, to się uśmiechnie.


FTW
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 708
Rejestracja: 16 gru 2016, 10:44
Lokalizacja: śląsk

#3

Post napisał: FTW » 23 mar 2017, 18:46

Niech zgadnę - za chwile poleci drugi post z innego konta przypadkiem z linkiem do oferty firmy szkoleniowej :)


Autor tematu
sargi
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2017, 18:08
Lokalizacja: warszawa

#4

Post napisał: sargi » 23 mar 2017, 23:18

jasiu... pisze:Kłamiesz, że szukasz.

Gdybyś przejrzał choćby nasze forum, to znalazłbyś niejeden, podobny do twojego wątek i w każdym to samo - nie ma takiego kursu! Są różne, ale wszystkie mają wspólną cechę. Zerowy wpływ na ewentualne późniejsze zatrudnienie.

Jeśli chcesz wciskać zielony guzik, zakładać i zdejmować detale, to pracodawca sam cię do takiej roboty przyuczy i kurs jest niepotrzebny.

Jeśli chcesz na poważnie otrzymać miejsce pracy przy obrabiarce, na której trzeba się wykazać, to pracodawca spyta cię o poprzednie miejsca pracy i o to, jakie obrabiarki obsługiwałeś, co na nich robiłeś. Jak usłyszy o kursie, jeśli ma dużą kulturę osobistą, to się uśmiechnie.
Dzięki za dobre podejście.
I nie nie kłamie, każdy wątek jest inny, napisałem ten temat, aby dostać jakaś konstruktywną odpowiedź dla kompletnego laika. Na co patrzeć czym się kierować... Rozumiem, że są konta i osoby które specjalnie robią spam, ja jedynie liczyłem na podpowiedź osób które się na tym znają, ludzi którzy chcą mi udzielić jakiś informacji a nie krytykować za utworzenie wątków na forum.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”