Czas na Planszówki

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC
Awatar użytkownika

Autor tematu
Bri
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 814
Rejestracja: 21 maja 2009, 07:31
Lokalizacja: Ruda Śląska

Czas na Planszówki

#1

Post napisał: Bri » 27 mar 2012, 11:42

Nowszy, większy, łatwiejszy,
Czas na Planszowki v2.0
już działa (gotowość na poziomie 95%, gdyż musimy uzupełnić prawą kolumnę).

Po 3 dniach kodowania nonstop wróciliśmy. Jak wam się to podoba? :)

Zakończyliśmy konkurs zorganizowany z Bard'em w rocznicę (miesięcznicę) otwarcia serwisu, wiem że wszystkie nagrody już dotarły do wylosowanych osób. Wiem że nie obyło się bez drobnych nieporozumień ale to był nasz pierwszy raz i nie popełnimy dwa razy takiego samego błędu.

Nasze najnowsze materiały to:
Recenzja gry "Trio" w pirackim stylu (dzieło kamrata Cristobala)
Wywiad z samym Władcą Areny (który sporządziłem ja).
Drobny periodyk "Czas na Planszówki Offline" w którym możecie przeczytać wszystkie informacje które przegapiliście w zeszłym tygodniu, jest on do pobrania w pliku pdf.

Co można robić na nowym CnP? Sporo!
Każdy kto się do nas zwróci na email: [email protected] może otrzymać zaproszenie autorskie i (jeśli ma konto w googlach) będzie mógł:
- sam wrzucać nowości i ciekawostki z kraju i ze świata, zapowiedzi i premiery i inne takie (czyli zostać newsmanem)
- informować o konwentach (jeśli jest organizatorem)
- informować o promocjach i nowościach (jeśli jest sklepem)
- pisać recenzje (czyli zostać zgredaktorem)
- a nawet swobodnie blogować o grach i około.

Poszukujemy także reklamodawców, pierwsze wpływy z takich źródeł pójdą na pokrycie zaplanowanych wydatków, a następne staną się pulą do podziału. Nie jesteśmy projektem komercyjnym, jednak nie zapomnimy o tych którzy nas będą wspierać, a wydatki zawsze jakieś będą. Każdy poważny serwis kiedyś raczkował, nie miał ludzi ani zaplecza. Istniejemy od 6 tygodni, poczekajmy aż będziemy działać 6 miesięcy :)

Na koniec proponuje zabawę - wymyślcie dla nas hasło reklamowe, podtytuł - np. "Czas na Planszowki - nie stracisz ani sekundy", "Musze znaleźć trochę czasu na planszowki", "Czas na Planszowki to czas stracony" itp. Przysyłajcie je na adres redakcji: [email protected]
Najfajniejsze propozycje trafią do ankiety, w której każdy będzie mógł oddać głos. Wśród wszystkich propozycji wylosujemy 5 osób które dostaną od nas po koszulce (koszulki będziemy rozsyłać po 10tym kwietnia i to jest końcowa data na przysyłanie propozycji) z naszym logo i "zaczytanym meeplem" (czy on nie powienien się nazywać "prasowy meeple"??).



Śląsk - Nierdzewka, Alloy, Laser, Gięcie, Excel

Tagi:

Wróć do „Na luzie”