Problem z zainstalowaniem plotera LYNX EX 1350

Plotery tnące

Autor tematu
tomekrink
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2009, 17:18
Lokalizacja: Szczecin

Problem z zainstalowaniem plotera LYNX EX 1350

#1

Post napisał: tomekrink » 11 gru 2009, 19:06

Witam, jestem od niedawna posiadaczem taniego plotera LYNX EX 1350. Zdecydowałem się na niego ze względu na niską cenę w stosunku do dużej szerokości roboczej, wydawało mi się, że to dobry zakup. Jednak nie wszystko jest tak proste jak myślałem.
Mam z nim dość duży problem. Mianowicie:
- Producent zapewnia, że działa on pod Vistą 32 bitową, próbowałem zainstalować dołączone do plotera oprogramowanie – ArtCut 2009, ale niestety program nie działa po instalacji.
- Zainstalowałem na moim drugim kompie pod Windowsem 7 i tu problem również występuje.
- Zainstalowałem na pożyczonym laptopie z XP i udało mi się skonfigurować LYNXA oraz wyciąć prosty napis z ArtCuta.
W związku z tym mam pytanie, czy muszę kupować kolejnego windowsa aby zacząć wycinać z plotera?
- Mam również dopiero co zakupionego Corela X4, czy da się plotować bezpośrednio z Corela? Bo szczerze mówiąc interfejs ArtCuta jest taki sobie..
- Czy są może dostępne gdzieś sterowniki do plotera abym mógł działać bez ArtCuta?

Proszę o pomoc - Tomasz



Tagi:

Awatar użytkownika

kostner
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1290
Rejestracja: 13 gru 2005, 04:41
Lokalizacja: Haan / Niemcy

#2

Post napisał: kostner » 11 gru 2009, 22:00

LYNX to produkt chyba Piotra Rakowskiego - jezeli maszyna jest nowa dlaczego nie wyjasnisz tego ze sprzedawca - na pewno pomoze.

Pozdro
Daniel
Jeżeli prąd nas nie zabije to nas napewno nie wzmocni :(

Awatar użytkownika

Piotr Rakowski
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2173
Rejestracja: 29 lip 2005, 15:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3

Post napisał: Piotr Rakowski » 25 gru 2009, 08:00

Proszę o kontakt z naszym biurem. Podpowiemy, jak sobie poradzić.
Maszyny i oprogramowanie CNC: eduCAD, STEP2CNC, LynxCUT, Styro3D, Tapper, cncCAD, Image2CAM, Turn3D, TERMCUT, LynxNEST (Nesting)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Plotery tnące”