Lynx - 1650EX Usterka ??

Plotery tnące

Autor tematu
reflex
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwie 2009, 18:43
Lokalizacja: Góra

Lynx - 1650EX Usterka ??

#1

Post napisał: reflex » 29 maja 2009, 22:42

Może pomożecie.

Wczoraj kupiłem ploter Tnący Lynx - 1650EX. I wydaje mi się że ma usterke chodź nie chciałbym strasznie tego.
Zamieszczam link do zdjęć i filmiku tego plotera:

http://wyslijto.pl/plik/k5uam6hw15 (54MB)

Tak więc co zauważyłem i co też widać na filmie jak i zdjęciach to:

1. Białe kółeczka przy "głowicy" które powinny jeździć po prowadnicy nie są na niej ułożone. Tak jakby wyskoczyły albo nigdy ich tam nie było. (zdjęcia)

2. Podczas całego przejazdu "głowicy" , mniej więcej na środku głowica "podskakuje".

Jeżeli tak ma być to mnie sprostujcie i wyprowadźcie z błędu, jeśli nie to czy mam sam w tym grzebać czy wzywać serwis?



Tagi:

Awatar użytkownika

Piotr Rakowski
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2173
Rejestracja: 29 lip 2005, 15:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2

Post napisał: Piotr Rakowski » 30 maja 2009, 18:00

Już Panu odpisałem na maila. W czasie transportu wózek wyskoczył z szyn. Dzieje się tak czasem, jak przewoźnik nie dba o sprzęt i walnie ploterem o ziemię (np. zrzuci go ze sterty).

Sprawa jest banalna - trzeba wcisnąć wózek z powrotem w prowadnicę. Wózek ma trzy rolki: górną, zamocowaną wahliwie i dociskaną sprężyną i dwie dolne stałe. Proszę kciukami obu rąk nacisnąć do góry łapiąc za płytkę, na której są zamocowane te rolki. Górna rolka się "podda", więc dolne wskoczą na prowadnicę.

Ot cała naprawa.
Maszyny i oprogramowanie CNC: eduCAD, STEP2CNC, LynxCUT, Styro3D, Tapper, cncCAD, Image2CAM, Turn3D, TERMCUT, LynxNEST (Nesting)


Autor tematu
reflex
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwie 2009, 18:43
Lokalizacja: Góra

#3

Post napisał: reflex » 30 maja 2009, 20:54

Właśnie wszedłem na forum sprostować posta. Już wszystko działa. Ploter rewelacyjny.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Plotery tnące”