Oferta Pracy - Supervisor Działu Wtryskarek

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce tworzyw sztucznych ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
AGTESTHR
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2012, 11:37
Lokalizacja: Warszawa,Wrocław

#1

Post napisał: AGTESTHR » 21 wrz 2012, 11:42

Advisory Group TEST Human Resources jest agencją doradztwa personalnego, która od 21 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży artykułów gospodarstwa domowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Supervisor Działu Wtryskarek

miejsce pracy: Wronki k/Poznania
nr ref.: 0926/SDW
adres e-mail: [email protected]

Wymagania:

*wykształcenie wyższe techniczne
*minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
*znajomość procesu wtrysku
*doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
*umiejętność przystosowania się do zmieniających się warunków pracy i otoczenia
*wysoka motywacja do pracy pełnej wyzwań
*bardzo dobra znajomość języka angielskiego
*umiejętność analitycznego myślenia
*znajomość MS Office i SAP

Obowiązki:

*zarządzanie działem i efektywne nadzorowanie procesu produkcyjnego
*utrzymanie ciągłości bieżącej produkcji i osiąganie określonych celów produkcyjnych
*efektywne zarządzanie podległym zespołem
*tworzenie odpowiednich rozwiązań mających na celu rozwiązanie bieżących problemów produkcyjnych
*czuwanie nad przestrzeganiem zasad BHP
*przestrzeganie prawidłowej technologii procesu produkcji i wymagań jakościowych
*analiza wyników produkcyjnych
*działania prewencyjne

Oferujemy:

*ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
*wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
*atrakcyjny pakiet socjalny
*niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku polskim i angielskim) wraz z podaniem numeru referencyjnego
w temacie wiadomości na adres [email protected] wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji, zgodnie
z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.