Rysunek konia DXF

Tutaj prosze umieszczać rysunki, kody i inne prace, które można wykonać na maszynie CNC

Autor tematu
kikoreczek
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 4
Posty: 42
Rejestracja: 05 sty 2012, 17:46
Lokalizacja: Leszno

Rysunek konia DXF

#1

Post napisał: kikoreczek » 19 cze 2014, 17:42

Witam. Potrzebował bym rysunki Konia dxf. Może być cały bądź tez sama głowa. Pozdrawiam serdecznie:)



Tagi:

Awatar użytkownika

adam Fx
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 5562
Rejestracja: 04 lip 2004, 16:03
Lokalizacja: Gliwice

#2

Post napisał: adam Fx » 19 cze 2014, 23:27

sorki za wszystkie błędy ... (dyslektyk) :?
Zobacz moje filmy http://www.youtube.com/user/pokachontass/videos


Autor tematu
kikoreczek
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 4
Posty: 42
Rejestracja: 05 sty 2012, 17:46
Lokalizacja: Leszno

#3

Post napisał: kikoreczek » 20 cze 2014, 11:08

przydadzą się jak najbardziej, a gdzie mogę znaleźć jakieś inne jeszcze?


Grawer.Gift
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 534
Rejestracja: 31 mar 2012, 13:27
Lokalizacja: wawa

#4

Post napisał: Grawer.Gift » 20 cze 2014, 11:56

kikoreczek pisze:przydadzą się jak najbardziej, a gdzie mogę znaleźć jakieś inne jeszcze?

Jeśli te ci się przydadzą, i to-to jest koniem, to inne, podobnej klasy znajdziesz bez problemu.
-:)
Odkryłem ostatnio coś takiego jak wyszukiwarka internetowa. Jak wpiszesz tam poszukiwane hasło to pojawi ci się ponad 4 000 000 RYSUNKÓW.
Opcja dla zaawansowanych ( w internecie) to wpisanie w polisz-englisz ,,horses drawings" i wtedy masz 45 000 000 rysunków.

Opcja dla inżynierów: zaznacz że szukasz grafiki wektorowej.

Opcję zamiany grafiki wektorowej na dokładnie dxf omówię w następnym rozdziale poradnika dla początkujących.

Ludzie, czy nie prościej znaleźć samemu w 45 000 000 rysunków niż zakładać temat i dostać link do czegoś co jest względnie piękne?
Być może przesadzam, ale to trochę tak jakby ktoś zakładał temat o poszukiwaniu instrukcji obsługi Śrubokręta Prostego.

Istnieje prastara zasada internetowa, która głosi że zanim czegoś się szuka na forum,żeby ktoś zrobił coś za nas, to należy wykazać odrobinę inwencji i postarać się znaleźć to samemu.
Pozdrowienia dla poszukiwaczy internetowych, którzy nie czekają, aż ktoś za nich obsłuży googla.


Autor tematu
kikoreczek
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 4
Posty: 42
Rejestracja: 05 sty 2012, 17:46
Lokalizacja: Leszno

#5

Post napisał: kikoreczek » 21 cze 2014, 18:17

Kolego być może jest 45 000 000 rysunków z końmi lecz mimo twoich "porad - uwag" rysunków z końmi w grafice wektorowej jest mało. Dodatkowo płatne. Jeśli Ci przeszkadza ten post, mogłeś go nie czytać i nie udawać wielkiego znawcy, że zamiana zwykłego rysunku na rys typu dxf dwg itp to banalna i prosta rzecz, gdyż widocznie tylko tyle umiesz i masz się czym pochwalić. ... ja niestety nie mam czasu aby zapanować nad wszystkim i wszystkiego wiedzieć, wiec dlatego napisałem na forum z myślą o tym że jacyś kulturalni i uprzejmi ludzie pomogą( od kąd o coś prosiłem zawsze na forum mi pomogli bez głupich i cwaniackich odpowiedzi - uwag, takich jak Twoja.) Pozdrawiam

Awatar użytkownika

pitsa
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 4654
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:40
Lokalizacja: PL,OP

#6

Post napisał: pitsa » 21 cze 2014, 19:54

kikoreczek pisze: rysunków z końmi w grafice wektorowej jest mało. Dodatkowo płatne
No to masz problem rozwiązany. Potrzebujesz - kupujesz - masz. Chyba nie myślisz, że narysuje ci to kto za darmo?
zachowanie spokoju oznacza zdolności do działania
ᐃ 🜂 ⃤ ꕔ △ 𐊅 ∆ ▵ ߡ


Grawer.Gift
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 534
Rejestracja: 31 mar 2012, 13:27
Lokalizacja: wawa

#7

Post napisał: Grawer.Gift » 21 cze 2014, 20:18

kikoreczek pisze:( od kąd o coś prosiłem zawsze na forum mi pomogli bez głupich i cwaniackich odpowiedzi - uwag, takich jak Twoja.) Pozdrawiam
Widzę kolego, że nie tylko nie chcesz płacić, ZA CZYJĄŚ ROBOTĘ, nie tylko nie chcesz się nauczyć sam robić, ale i masz problemy z nauką ortografii.

Od kąd (!!! kuźwa-porównywalne tylko ze zwrotem ,,z kont" ) to zwrócenie uwagi leniowi, że mu się nie chce poszukać samemu, to jest cwaniactwo?
Dostałeś BEZPŁATNY kurs obsługi wyszukiwarki i zamiast powiedzieć dziękuje to focha ,,szczelasz"?
Opierdalaczom stanowcze NIE.
Jak czytam czasem niektóre wypowiedzi to zakładam, że te osoby ,,bronią się magistrem i idą na doktorata" ( jak zabłysnęła kiedyś gwiazda mody i gitary).
żenada.

Awatar użytkownika

robal43
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 810
Rejestracja: 05 cze 2007, 11:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#8

Post napisał: robal43 » 22 cze 2014, 11:48

kikoreczek, no to kolego wyslij mi foto jakie chcesz na [email protected]. Ją go przerobie na Dxf
Zapraszam na moją stronę www.plazma-rzeszow.aq.pl
Plotery plazmowe..
---CR Electronic
---Tormec (burny2.5)
---Stigal Dynamic
--- ajan plazma
Programy CAD/CAM :
-Lantek Expert
-Plazma 2 Vers. 2.40
-Wrykrys


Autor tematu
kikoreczek
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Sympatyk forum poziom 1 (min. 40)
Posty w temacie: 4
Posty: 42
Rejestracja: 05 sty 2012, 17:46
Lokalizacja: Leszno

#9

Post napisał: kikoreczek » 22 cze 2014, 11:59

Dziękuję, jakoś sobie poradziłem.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „DXF, NC, HPGL, itp”