Witam! Prasa mimośrodowa 40T

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce metalu ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
tn911
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 4
Rejestracja: 09 wrz 2014, 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Witam! Prasa mimośrodowa 40T

#1

Post napisał: tn911 » 09 wrz 2014, 15:56

Witam,
Chciałbym się dowiedzieć, czy mogę jakoś wykorzystać prasę mimośrodową po moim dziadku która ma 40 ton nacisku do jakiejś pracy na zlecenie. Przez krótki okres, wystawiłem maszynę na sprzedaż, i ku mojemu zdziwieniu było mnóstwo telefonów, i pomyślałem ze mogę sam coś na niej robić + mam masę wolnego czasu. Z góry dziękuję za jakiekolwiek pomocne wskazówki.

Pozdrawiam



Tagi:

Awatar użytkownika

WZÓR
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 7968
Rejestracja: 01 sty 2009, 20:01
Lokalizacja: Oława

Re: Witam! Prasa mimośrodowa 40T

#2

Post napisał: WZÓR » 09 wrz 2014, 21:06

tn911 pisze:... Przez krótki okres, wystawiłem maszynę na sprzedaż, i ku mojemu zdziwieniu było mnóstwo telefonów ...
To tym razem zaoferuj usługę , dzierżawę , itp. i czekaj na odzew.

Mariusz.
Pomagam w:
HAAS - frezarki, tokarki


skoczek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lis 2006, 22:04
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków

#3

Post napisał: skoczek » 10 wrz 2014, 11:28

Witam serdecznie,
tn911 pisze:Chciałbym się dowiedzieć, czy mogę jakoś wykorzystać prasę mimośrodową
Jeżeli wymyślisz sobie jakiś "produkt" to możesz go klepać na niej. Raczej bym nie liczył że ktoś podeśle Ci gratis pomysł na swój produkt.
To tym razem zaoferuj usługę , dzierżawę , itp. i czekaj na odzew.
Usługę jak najbardziej można zaoferować, problem jest jedynie z narzędziem i wystawieniem faktury. Jak masz działalność to ta druga kwestia odpada. A co do narzędzia to na ogół jak kogoś stać na zrobienie takowego to i stać na praskę czterdziestkę. Tak więc wracamy do punktu wyjścia że najlepiej gdybyś sam wymyślił swój produkt.

Co do dzierżawy maszyny to jakoś sobie tego nie potrafię wyobrazić. W tym przypadku to abstrakcja.

Pozdrawiam!
Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród. - Hipolit Cegielski

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka metali”