Gięcie Drutu 3d

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce metalu ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
kokos166
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2010, 13:00
Lokalizacja: Darlowo

Gięcie Drutu 3d

#1

Post napisał: kokos166 » 22 mar 2010, 18:26

Witam serdecznie. Poszukuje firmy, która mogłaby przyjąć zlecenie na stworzenie za pomocą giętarki CNC kształtu z drutu o średnicy 2 mm. Drut ten musi być wyginany pod kątami zadanymi przeze mnie w płaszczyźnie 3d. Niestety problem polega na tym ze interesuje mnie produkcja do 10 elementów w 2 rożnych kształtach. Z tego, co się orientowałem firm jest dużo, ale żadna nie chce się podjąć tak małego zlecenia. Jeśli ktoś może zna firmę, która mi pomoże proszę o kontakt.



Tagi:


numerek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1555
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:23
Lokalizacja: trójmiasto

Re: Gięcie Drutu 3d

#2

Post napisał: numerek » 22 mar 2010, 19:37

kokos166 pisze:Witam serdecznie. Poszukuje firmy, która mogłaby przyjąć zlecenie na stworzenie za pomocą giętarki CNC kształtu z drutu o średnicy 2 mm. Drut ten musi być wyginany pod kątami zadanymi przeze mnie w płaszczyźnie 3d. Niestety problem polega na tym ze interesuje mnie produkcja do 10 elementów w 2 rożnych kształtach. Z tego, co się orientowałem firm jest dużo, ale żadna nie chce się podjąć tak małego zlecenia. Jeśli ktoś może zna firmę, która mi pomoże proszę o kontakt.
pozostaje ci giąc to ręcznie
sorry ale dla 10 elementów nikt nawet nie spojrzy na rysunek
programowanie maszyny to czas a czas to pieniądz
koszt 1 elementu to dajmy na to 2 zł programowanie maszyny to dajmy na to 300 zł = cena 1 elementu 32 zł

ceny przykładowe proszę nie brać ich dosłownie
zrób sobie giętarkę do drutu do imadła i wygniesz powtarzalnie 10 elementów


Autor tematu
kokos166
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2010, 13:00
Lokalizacja: Darlowo

#3

Post napisał: kokos166 » 22 mar 2010, 19:54

nie jest to takie proste zeby zrobić to samemu niestety chodzi to o wierne odwzorowanie kątów np. 73 stopnie czy 24 stopnie nie wydaje mi sie czy dzieki imadle i gietarce daloby rade to zrobic

[ Dodano: 2010-03-22, 19:57 ]
a nawet jeśli chodzi o ręczne wykonanie takich elementow to tez może prosiłbym o namiar na firme czy osobe ktora by sie mogła podjać czegoś takiego


alf41
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:50
Lokalizacja: dolnośląskie

#4

Post napisał: alf41 » 17 kwie 2010, 01:16

prześlij rysunek na [email protected]


Sterling
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2010, 10:45
Lokalizacja: Olesno, opolskie
Kontakt:

#5

Post napisał: Sterling » 14 lis 2010, 10:47

Gecie drutu CNC 3D gładkieg i żebrowanego, produkcja strzemion zbrojeń o specjalnie skomplikowanym kształcie. www.sterling-kupski.pl
Gięcie drutu CNC 3D gladkiego. Giecie cnc drutu zebrowanego jako jedna z niewielu firm w Polsce. Produkcja zbrojen o specjalnie skomplikowanym ksztalcie, zgrzewanie, spawanie, łączenie za pomoca nitowania tulejowania!!WWW.STERLING-KUPSKI.PL

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka metali”