biesse rover c6 - bledy c.d

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce drewna i materiałów drewnopochodnych ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
sveden76
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 10
Rejestracja: 02 cze 2010, 15:00
Lokalizacja: uk

biesse rover c6 - bledy c.d

#1

Post napisał: sveden76 » 07 lut 2012, 20:44

jak w temacie - biesse c6 bledy - ciag dalszy

dzis wywalilo :

PLC 90053 : SCHEDULED MAINTENANCE: maintenance operations on the vacuum pump are necessary

czy to mozliwe ze po pol dnia pracy potrzeba to robic????

wyskoczylo mi to 2 razy , ile razy jeszcze bedzie wyskakiwalo???zanim nie zatrzyma maszyny???mam do zrobienia jeszcze jakies 10 elementow i chcialbym je jutro zrobic zanim mechanik sie nia zajmnie...

czy ma ktos moze biessework manual - po angielsku????bo na naszej maszynie totalnie nie ma nic!!!!!!! wszystkie foldery nawet te od treningu sa puste....

z gory dziekuje



Tagi:


adas
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 1
Posty: 62
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:56
Lokalizacja: Bialystok

Re: biesse rover c6 - bledy c.d

#2

Post napisał: adas » 08 lut 2012, 19:45

sveden76 pisze:jak w temacie - biesse c6 bledy - ciag dalszy

dzis wywalilo :

PLC 90053 : SCHEDULED MAINTENANCE: maintenance operations on the vacuum pump are necessary

czy to mozliwe ze po pol dnia pracy potrzeba to robic????

wyskoczylo mi to 2 razy , ile razy jeszcze bedzie wyskakiwalo???zanim nie zatrzyma maszyny???mam do zrobienia jeszcze jakies 10 elementow i chcialbym je jutro zrobic zanim mechanik sie nia zajmnie...

czy ma ktos moze biessework manual - po angielsku????bo na naszej maszynie totalnie nie ma nic!!!!!!! wszystkie foldery nawet te od treningu sa puste....

z gory dziekuje
Maszyna sie nie zatrzyma z tego powodu. Aby usunac komunikat wystarczy sie zalogowac na podstawowe haslo i w programie od konserwacji potwierdzic obsluge.
Komunikat wyskakuje poniewaz najprawdopodobniej nie wylaczasz pompy gdy jest niepotrzebna. :twisted:

Odnosnie Biesseworks: Co sie dzieje po wcisnieciu klawisza F1?
adas


Autor tematu
sveden76
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 10
Rejestracja: 02 cze 2010, 15:00
Lokalizacja: uk

Re: biesse rover c6 - bledy c.d

#3

Post napisał: sveden76 » 08 lut 2012, 21:50

dzieki za info!!!!

jutro posprawdzam!!!!!

bo normalnie juz mnie nerwy na ta maszyne biora...

2 pozostale az gwizdza , a ta nowa , co chwilke jakiegos psikusa nam splata....

teraz przyblokowywalo nam narzedzia z podajnika - ale juz znalezli gdzie jest przyczyna , jak za duzo maszyn jest wlaczonych to do niej nie dociera wystarczajaca ilosc powietrza i....

mysle ze to juz jak zrobia to tez bedzie gwizdala...hiii....

dzis dzwonili do biessy w sprawie tego ostatniego bledu - tam im powiedzieli , ze my nie musimy nic patrzec , dziwne , nawet nie sprawdzac stan oleju itp...ze serwis sam sie do nas odezwie , w sumie na super warunkach ja kupili bo 5 lat serwisu i jak cos sie zepsuje to przez 5 lat za free...

jutro Ci odpisze co sie dzieje jak wciskamy F1 ale ostatnio z angolem sprawdzalismy i nie bylo manuala , a katalog ten od treningu jest pusty , to i tak jestem w lepszej sytuacji bo ja juz mam manuala po polsku...

pozdrawiam i dzieki

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka drewna”