Projekt małej maszyny dla elektronika w SolidWorks

Maszyny wykonane z drewna, płyt meblowych itp.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę
Awatar użytkownika

Autor tematu
szalonyelektron
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 114
Rejestracja: 04 paź 2004, 22:02
Lokalizacja: Kutno

Projekt małej maszyny dla elektronika w SolidWorks

#1

Post napisał: szalonyelektron » 12 maja 2006, 21:08

Witam
Chciałem wam przedstawić 2 rendery maszynki zaprojektowanej w SolidWorks 2006 projekt jest jeszcze niedokończony. Maszynke, a dokładnie to co kiedyś zaczołem montować mogliście oglądać w mojej galerii renderki przedstawiają wirtualny obraz maszyny po ukonczeniu prac. Buduję ją z myślą o wykonywaniu prototypowych płytek drukowanych oraz prac grawerskich w miękkich materiałach. Niewykluczone że po jej ukonczeniu będe chciał jej znaleźć innego właściciela :D zastanawiam się też nad publikacją dokumentacji wiem że jest sporo osób które poszukują takich materiałów czekam na sugestie co jest ok co można poprawić. Zapraszam także do galerii są tam starsze fotki już częściowo złożonej maszynki :)
Załączniki
Solid.rar
Render 1
(66.83 KiB) Pobrany 1041 razy



Tagi:

Awatar użytkownika

gmaro
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 3671
Rejestracja: 23 sie 2005, 13:27
Lokalizacja: zapytaj
Kontakt:

#2

Post napisał: gmaro » 12 maja 2006, 21:59

nom projekt w solidzie podoba mi się szkoda ze zostały zastosowane prowadnice szufladowe to przekreśla w poważnieszych zastosowaniach:) a swoja droga kiedy testy frezowania???
Czlowiek z ideą jest uważany za wariata - aż do czasu gdy jego idea zwycieży. (Potem uznaje się go za bohatera i za pioniera danej dyscypliny.)
Pomogłem... ;) to nacisnij POMÓGŁ :]

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Frezarka - konstrukcja drewniana”