OKUMA ; IGF ONE TOUCH

Dyskusje dotyczące toczenia, remontów, modernizacji, narzędzi. Tokarki konwencjonalne.

Autor tematu
cuberos16
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 10
Rejestracja: 20 mar 2015, 18:57
Lokalizacja: Wrocław

OKUMA ; IGF ONE TOUCH

#1

Post napisał: cuberos16 » 16 kwie 2015, 16:12

Witam czy ktos pracuje na tokarce okuma z oprogramowaniem osp-P200l i camem wspomagajacym Advance One Touch IGF ? i Czy ktos moze podzielic sie doswiadczeniami na temat IGF jak sie w nim programuje przejrzyscie czy skomplikowanie ? a moze ktos ma One touch IGf jak program na PC ? :)




MacGregor
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 254
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:14
Lokalizacja: Białystok

Re: OKUMA ; IGF ONE TOUCH

#2

Post napisał: MacGregor » 21 kwie 2015, 10:53

cuberos16 pisze:Witam czy ktos pracuje na tokarce okuma z oprogramowaniem osp-P200l i camem wspomagajacym Advance One Touch IGF ? i Czy ktos moze podzielic sie doswiadczeniami na temat IGF jak sie w nim programuje przejrzyscie czy skomplikowanie ? a moze ktos ma One touch IGf jak program na PC ? :)
Pracuję na osp-P200L z IGF. Co prawda IGF-a mam dogranego bo jak to u nas w kraju większość kupujących nowe maszyny obcina wszystkie opcje żeby tylko było trochę taniej.
A później to się mści dziesięciokrotnie, bo okazuje się że kupili maszynę super, tylko bez tych opcji to ona już ma mało możliwości. No to co dokupimy taką czy taką opcję, i okazuje się że cena za dogranie jest przerażająca.
IGF pozwala na tyle ile ma opcji w sobie maszyna.

IGF na PC, to raczej marne szanse, z tego co wiem wersja na PC ma swój kod używany jeden raz przy instalacji, no chyba że ktoś ma zkrakowany, chociaż mogę się mylić.
Wersja na PC u dilera HTM kosztuje parę ładnych tysięcy.

W razie pytań to na PW.
POZDRAWIAM

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Toczenie / Tokarki Konwencjonalne”