Pytania odnośnie oprogramowania.Bystronic ByVention 3015


Autor tematu
bosmann
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 20
Rejestracja: 04 lip 2013, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Pytania odnośnie oprogramowania.Bystronic ByVention 3015

#1

Post napisał: bosmann » 10 sie 2013, 16:59

Witam serdecznie, mam pare prostych pytanek być może powielę pewne tematy ale zależy mi na konkretnych odpowiedziach. Mówiąc krótko chciałbym się rozwijać a nie tylko być Panem od "pendrive" i "guziczka". Samo w sobie wgrywanie programów do maszyny, modyfikacja parametrów, wymiana dyszy, czyszczenie soczewki i wiele innych aspektów jest ciekawą sprawą jednakże mnie bardzo mocno interesuje dziedzina programowania. Z tego co podpatruję naszych programistów korzystają na oprogramowaniu BySoft Bystronica. Dzięki temu programowi mogę wybrać grubość blachy i jej rodzaj, następnie ustawić arkusz znormalizowany lub resztkowy. Z biblioteki materiałów dodać interesujące mnie detale po czym rozmieścić je odpowiednio na blasze a następnie wygenerować program :)

To tak w mega wielkim skrócie.

Przechodząc do sedna chciałbym jak najbardziej, najdogłębniej "pobawić" się owym programem. W pracy nie mam za bardzo na to możliwości.
Być może to głupie pytanie ale czy jesteście lub sam jestem wstanie "załatwić" "ściągnąć" sobie owy program.

Jesteście wstanie jakoś mi poradzić co zrobić w tym kierunku. Bardzo bym chciał mieć możliwość przetestowania takiego samego programu w domu jak mamy we firmie.

Serdecznie pozdrawiam i przepraszam za moje dziecinne pytania, wywody no ale jestem młodym świeżym pracownikiem a zależy mi aby nie stać w miejscu :)

Każda uwaga, porada, propozycja jest dla mnie cenna!
Dzięki



Tagi:


dance1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 3094
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:42
Lokalizacja: G-G

#2

Post napisał: dance1 » 10 sie 2013, 20:19

Odwiedź stronę Bystronica i sprawdź czy nie mają wersji demo swojego programu, jak nie mają zawsze można zapytać o jakieś wersje " dla studentów"
Z netu za free pirata nie ściągniesz, program zabezpieczony kluczem sprzętowym. Łatwy do złamania, emulowania ale BTW komu się chce, nie ma popytu nie ma podaży :twisted:


Autor tematu
bosmann
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 20
Rejestracja: 04 lip 2013, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

#3

Post napisał: bosmann » 10 sie 2013, 21:06

Czyli w pracy bym musiał od nich "Pożyczyć" i ewentualnie złamać zabezpieczenie tak?
Pytanie do Ciebie jesteś wstanie odpłatnie bądź charytatywnie złamać? :)


dance1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 3094
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:42
Lokalizacja: G-G

#4

Post napisał: dance1 » 10 sie 2013, 21:39

Kraść nie można, tak dla sportu, program do ogarnięcia w 20 minut (przy piwie), niestety żadnej możliwości odsprzedaży, oddania.
Tak po kilku latach obcowania z programami zabezpieczonymi kluczem sprzętowym dochodzę do wniosku że to jest robione tylko na pokaz klientowi, wow masz dongola a całe zabezpieczenie śmiech na sali.
Nie mówię o programach komercyjnych tylko o softcie dedykowanym do maszyn.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne dyskusje na temat oprogramowania CAD/CAM”