osai??????????????????

Awatar użytkownika

Autor tematu
cnc cosmec
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 22
Rejestracja: 23 sie 2007, 22:01
Lokalizacja: małopolska

osai??????????????????

#1

Post napisał: cnc cosmec » 25 sie 2007, 21:13

witam, jestem nowy na tym forum i szukam osób kture pracoja lub są w stanie podzielic się informaciami w temacie cnc cosmec na sterowaniu osai. to znaczy jak wypadają na tym przykładzie inne sterowania ???? np: HH fanuk itp.....



Tagi:


Artur Laskowski
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 14
Rejestracja: 04 wrz 2005, 20:22
Lokalizacja: www.metalteam.pl

#2

Post napisał: Artur Laskowski » 26 sie 2007, 12:08

a co konkretnie chcesz wiedziec??
osai to sterowanie dosc proste i czytelne dla operatora, natomiast nie wiem czy bedzie ono wspolpracowalo u ciebie z innym programem czy bedzie samoistne na danej maszynie.
podejrzewam ze chodzi o jakies frezarki do drewna. jesli mozesz podac jakies szcxzegoly to bede mogl ci wiecej powiedziec generalnie jest ok ale u mnie bylo wspomagane innym programem. napisz cos wiecej to sprobuje ci odpowiedziec i jesli mozesz to od kogo chcesz kupic taka maszyne moj mail [email protected]

Awatar użytkownika

Autor tematu
cnc cosmec
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 22
Rejestracja: 23 sie 2007, 22:01
Lokalizacja: małopolska

#3

Post napisał: cnc cosmec » 26 sie 2007, 17:12

nie mam zamiaru kupowac bo pracóje na takim centróm od 7lat pisze programy rencznie z pulpitu choćiaż od roku mam alpacama, a interesóje mnie jak pisze sie na innych sterownikach, maszynach. dodam że niejestem jak moze wienkszosc operatorów po konkretnych szkoleniach w tym kierunku, moje szkolenie trwało 2dni?!!

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne dyskusje na temat oprogramowania CAD/CAM”