transmisja w hartford pro 1000

Dyskusje na temat innych obrabiarek i systemów sterowania stosowanych w maszynach przemysłowych
Awatar użytkownika

Autor tematu
maz
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 894
Rejestracja: 20 cze 2007, 22:55
Lokalizacja: Blachownia
Kontakt:

transmisja w hartford pro 1000

#1

Post napisał: maz » 28 gru 2009, 16:18

Witam, interesuje mnie, czy ktos z forum mial mozliwosc pracy przy maszynie hartford(model pro 1000), ze sterowaniem fanuc, hartrol 300.
Chodzi mi dokladnie o ustawienie transmisji.
Z tego co udało mi się ustalic, to maszyna ma pamiec glowna, dosc małą, natomiast posiada również zewnetrzny twardy dysk, ale dostęp do dysku jest chyba tylko w DNC.
Chcialbym ustawic transmisje, tak aby byla swoboda przesylania dlugich programow, albo do DNC, albo na twardy dysk. Nie mam problemu z przeslaniem plikow i komunikacja przez ethernet, ale tylko do tej wbudowanej pamieci, natomiast nie moge sie dostac na dysk zewnetrzny.
Mam mozliwosc podejrzenia co jest na dysku, ale tylko z poziomu maszyny.
Jest opcja polaczenia FTP, na maszynie jest serwer, i mam do wyboru 3 rozne hosty, ktore sobie sam opisuje, tj.: login, haslo, ip i maske hosta oraz katalog docelowy. (tu podawalem dostep do DNC,jeszcze nie sprawdzalem z dyskiem)
Problem mam przy polaczeniu komputera z maszyna, FTP pokazuje,ze polaczenie zostaje nawiazane, ale od razu je rozlacza.

Prosilbym o jakies podpowiedzi, jak u siebie rozwiazaliscie sprawe transmisji.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2009-12-29, 14:09 ]
Juz sobie poradzilem.


Kazde parametry sa idealne, czasami tylko narzedzia sa malo wytrzymale :-)
Kazdy wymiar da sie osiagnac, czasami wystaczy docisnac mocniej urzadzenie pomiarowe ;-)

Tagi:

Wróć do „Inne obrabiarki przemysłowe”