poszukuje osób z okolic Ostrołęki

Szukasz informacji o silniku, scalaku czy innym elemencie to podaj symbol, i inne oznaczenia a moze ktos coś ci znajdzie

Autor tematu
macksimus
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 5
Rejestracja: 20 gru 2011, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

poszukuje osób z okolic Ostrołęki

#1

Post napisał: macksimus » 29 lip 2012, 11:32

Witam wszystkich. Mam dość nietypowe zapytanie - mianowicie poszukuję osób (najlepiej z okolic Ostrołęki bądz w promieniu 50 km od niej) którzy podobnie jak ja interesują się ogólnie pojętym CNC. Chodzi mi o nawiązanie kontaktów, wymianie doświadczeń itp. Pozdrawiam Maciek



Tagi:

Awatar użytkownika

oskaeg
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 546
Rejestracja: 28 sty 2011, 19:00
Lokalizacja: Częstochowa

#2

Post napisał: oskaeg » 29 lip 2012, 15:57

Szkoda czasu na szukanie ludzi lepiej uczyć się samemu, raczej nie nawiążesz kontaktów z osobami, które będą wiedziały więcej od Ciebie. Ci, co coś wiedzą to nie mają czasu na pierdoły, ciężko pracują i robią kasę. Ci, którzy mają czas i nie robią kasy nie mają również wiedzy. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia.

Awatar użytkownika

easy2002
Moderator
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1998
Rejestracja: 27 lis 2004, 19:40
Lokalizacja: Gniew
Kontakt:

#3

Post napisał: easy2002 » 30 lip 2012, 07:28

Witaj
Pozwól że i ja dodam kilka słów ,uważam jak przedmówca - bo to stara prawda ... :???:
Dlatego też uważam iż tu na forum znajdziesz interesujące osoby i masz szersze spektrum możliwości bo cała polska a nawet świat :cool:
... sam nawiązałem już mnóstwo fajnych znajomości na forum dzięki którym miałem możliwość wymiany poglądów oraz uzyskania ciekawych informacji ... :oops:
... z poważaniem ....pozdrawiam --- Doceń to że, poświęciłem Ci trochę czasu !!! wciśnij "pomógł" to nic nie kosztuje ;-) ---
Moja pierwsza i druga maszynka a trzecia w fazie testu http://www.cnc.info.pl/viewtopic.php?t=2281


Autor tematu
macksimus
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 5
Rejestracja: 20 gru 2011, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

#4

Post napisał: macksimus » 01 sie 2012, 16:31

Tak, to prawda, forum zwłaszcza tutejsze to okno na świat. Jednak nic nie zastąpi (według mnie) kontaktów bezpośrednich, bo od samego czytania, przeglądania człowiek zdobywa wiedzę, a brakuje mu doświadczenia, które może zdobyć mając fizyczny kontakt z maszyną, warsztatem widząc jak to jest na żywo. Mimo wszystko nie będę się poddawał i szukał dalej, a jeśli zajdzie potrzeba to i promień wyjazdu się poszerzy :).
Pozdrawiam Maciek

Awatar użytkownika

janale
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 101
Rejestracja: 25 lis 2004, 13:22
Lokalizacja: Bialystok

#5

Post napisał: janale » 06 wrz 2012, 05:48

Jednak nic nie zastąpi (według mnie) kontaktów bezpośrednich
Witam Kolego,

Co prawda nie jestem z miejsca, w którym Kolega szuka kontaktu, ale w dobie internetu niedogodność tę można, przynajmniej w części, zmniejszyć. Może mógłbym Koledze w czymś pomóc?
Pozdrawiam
Technologia CNC od 1979r.
Programowanie technologiczne
SINUMERIK Operate


dell
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 453
Rejestracja: 23 maja 2007, 06:26
Lokalizacja: znikad

#6

Post napisał: dell » 06 wrz 2012, 07:54

mysle ze te forum jest oknem bo mozna niezle kontakty zlapac ja bynajmniej dzieki forum uzyskalem kiedys naprawde duza pomoc od jednego kolegi ktory podal mi numer telefonu a ze sprawe mialem gardlowa i co sie okazalo ze pomimo niewielkiego czasu wolnego ta osoba mi pomogla i to strasznie wiec najpierw forum zaprzyjaznij sie dawaj tematy wartosciowe :) i jak zobaczysz ze osoba wie wiecej niz ty popytaj sie go na PM nie wiem czy to dobrze wyjasnilem dopiero co wstalem :)
Znudzila mi sie reklama
Niedlugo pojawi sie nowy chomik :D

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Informacji na temat...”