witam?

Opinie, uwagi, propozycje czyli wszystko o tym forum
Awatar użytkownika

Autor tematu
skleroza
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2014, 16:44
Lokalizacja: sefewf efew

witam?

#1

Post napisał: skleroza » 17 paź 2014, 16:52

Witam wszystkich,
to mój pierwszy post. Troche czuje sie tu zagubiony. Nie ma tu gdzie się przywitać, ani nie znalazłem miejsca gdzie mógłbym zapytac o zupełne podstawy. Jaki sprzet warto rozważać, gdzie sa jakieś sklepy z maszynami cnc.

Proszę o jakies ogólne informacje.



Awatar użytkownika

adam Fx
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 5562
Rejestracja: 04 lip 2004, 16:03
Lokalizacja: Gliwice

#2

Post napisał: adam Fx » 17 paź 2014, 19:03

Siema.
No ale do czego to cnc chcesz ? Hobby/zarobek , material, gabaryt i rodzaj prac jake ma cnc wykonywać?
sorki za wszystkie błędy ... (dyslektyk) :?
Zobacz moje filmy http://www.youtube.com/user/pokachontass/videos


diodas1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2788
Rejestracja: 15 sty 2006, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

#3

Post napisał: diodas1 » 15 gru 2014, 20:07

skleroza, Na początek wpisz normalnie w swój profil miejsce gdzie żyjesz. To poważne forum więc nie musisz się obawiać że ktoś Cię napadnie itp. W ten sposób możesz jednak nawiązać bliższą relację z kimś w swojej okolicy i zasięgnąć więcej informacji oko w oko, obejrzeć czyjś sprzęt w realu. To często pomaga w podjęciu potem lepszych decyzji. Jeżeli wolisz pozostać anonimowy to wstępnie obejrzyj oferty w Allegro, OLX, na portalach aukcyjnych zagranicznych, na różnych wyprzedażach a także możesz podążyć za reklamami zamieszczanymi chociażby na tym forum. To da ci ogólny pogląd na temat tego co istnieje na rynku. Rzut oka na linki z Google to też mnóstwo informacji. Nie podałeś o co Ci dokładniej chodzi- o gotowe maszyny do pracy czy źródło komponentów składowych do samodzielnej konstrukcji. O jaką konkretnie maszynę chodzi, tokarkę frezarkę, plazmę, laser... Temat morze.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „www.cnc.info.pl”