Tapatalk

Opinie, uwagi, propozycje czyli wszystko o tym forum

Autor tematu
lkuchars
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Posty w temacie: 1
Posty: 30
Rejestracja: 15 sie 2008, 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Tapatalk

#1

Post napisał: lkuchars » 24 wrz 2013, 10:02

Witam, chciałem zapytać, czy są jakieś plany uruchomienia pluginu Tapatalk na tym forum?
Po długiej przerwie wracam do tematu CNC i chciałbym regularnie czytać to forum. Bardzo wygodnie robi się to w krótkich chwilach wolnego czasu na telefonie przy pomocy Tapatalk. Dostęp przy pomocy telefonu robi sie bardziej i bardziej popularny. Na pewno zwiększyłoby to i tak już dużą atrakcyjność tego miejsca.


Pozdrawiam
Lukasz

Awatar użytkownika

chaos
Administrator
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 630
Rejestracja: 29 maja 2004, 12:49
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

#2

Post napisał: chaos » 26 wrz 2013, 12:43

Witam

Coś tam będzie robione, narazie zbieram informacje o możliwych modyfikacjach forum i w długie zimowe wieczory będę je pisał lub instalował.
Akcesoria CNC - EBMiA.pl
Elementy Budowy Maszyn i Automatyki
www.ebmia.pl
MECHANIKA * AUTOMATYKA * PNEUMATYKA * NARZĘDZIA * BHP, CHEMIA * TWORZYWA SZTUCZNE


YaPKnn
Posty w temacie: 5

#3

Post napisał: YaPKnn » 11 paź 2013, 17:40

Hmm AFAIK instalacja tapatalka od strony forum to 15 minut...

Podłączam się do prośby.

Awatar użytkownika

grg12
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 4
Posty: 1670
Rejestracja: 03 sty 2007, 14:27
Lokalizacja: Wiedeń

#4

Post napisał: grg12 » 11 paź 2013, 20:38

Może to nieładnie ale... osobiście wolałbym gdyby tapatalka nie było. Wszystkie znane mi fora z zainstalowanym tapatalkiem maja upierdliwy zwyczaj wyświetlania popupa z "propozycją do odrzucenia" za każdym razem kiedy na nie zaglądam przez przeglądarkę na komórce lub tablecie. Tapatalka nie lubię też z tego powodu że skaluje obrazki do "wielkości idealnej" co na mojej komórce oznacza "znaczek pocztowy".
A przeglądanie forum przez przeglądarkę działa bardzo dobrze - może tylko "oznacz wszystkie wątki jako przeczytane" jest niebezpiecznie blisko "wyświetl starsze wątki" :)


YaPKnn
Posty w temacie: 5

#5

Post napisał: YaPKnn » 11 paź 2013, 20:44

No wyświetlają ale tylko raz. Nie jestem w stanie zrozumieć jak można czytać forum przez przeglądarkę w telefonie zamiast przez tapatalka. Zakładam, że chodź spróbowałeś tapatalka, wszyscy którzy na niego narzekają po dłuższej rozmowie dochodzi do argumentu "ale on kosztuje 10zł" i zazwyczaj na tym się rozmowa kończy.

Co do obrazków to przecież możesz w niego kliknąć i obejrzeć w powiększeniu, czytając przez przeglądarkę musisz przesuwać ekran na boki, żeby w ogóle stwierdzić co jest na obrazku.

Awatar użytkownika

grg12
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 4
Posty: 1670
Rejestracja: 03 sty 2007, 14:27
Lokalizacja: Wiedeń

#6

Post napisał: grg12 » 11 paź 2013, 20:58

Cóż, mnie nęka znacznie częściej, może nie przy każdej wizycie ale wystarczająco często żeby znienawidzić. Co do testowania - mam darmową wersję z forum HMEM. Te 10zł też bym odżałował - tylko zwyczajnie nie widzę powodu. Ogólnie - wielkiego problemu z nim nie mam ale na pewno się nie obrażę jeśli admin uzna że to jednak zbyt wiele roboty.

Awatar użytkownika

pitsa
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 4693
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:40
Lokalizacja: PL,OP

#7

Post napisał: pitsa » 11 paź 2013, 21:03

Też jestem przeciwny nadmiarowi bajerów.
zachowanie spokoju oznacza zdolności do działania
ᐃ 🜂 ⃤ ꕔ △ 𐊅 ∆ ▵ ߡ


YaPKnn
Posty w temacie: 5

#8

Post napisał: YaPKnn » 11 paź 2013, 21:44

Kolega to przynajmnie ma jakies argumenty, a tekst "jestem przeciwny nadmiarowi bajerow" nie wnosi nic do tej rozmowy. Jesli nie uzywasz forum przez telefon lub na tablecie to nawet nie bedziesz wiedzial, ze cos sie zmienilo.

Awatar użytkownika

pitsa
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 4693
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:40
Lokalizacja: PL,OP

#9

Post napisał: pitsa » 12 paź 2013, 08:20

Wnosi ze względu na negatywny wpływ na PKB. :twisted:
Maszyna stoi, pracownik tapalkuje sobie z komórką, rosną koszty produkcji.
No i jeszcze może to spowodować wzrost liczby niepatriotycznych postów bez polskich znaków diakrytycznych i więcej pytań o pomoc w rysunku, "bo własnie mam kolo i musicie mi pomoc". :-)

No dobrze.. ach ten postęp... ;-) :mrgreen:
zachowanie spokoju oznacza zdolności do działania
ᐃ 🜂 ⃤ ꕔ △ 𐊅 ∆ ▵ ߡ


YaPKnn
Posty w temacie: 5

#10

Post napisał: YaPKnn » 12 paź 2013, 12:28

grg12 pisze:A przeglądanie forum przez przeglądarkę działa bardzo dobrze - może tylko "oznacz wszystkie wątki jako przeczytane" jest niebezpiecznie blisko "wyświetl starsze wątki" :)
Możesz mi wyjaśnić jak Ty to robisz? Przysżło powiadomienie o odpowiedzi w tym wątku i próbowałem ją odczytać przez przeglądarkę, przecież to jakiś horror jest. Post który zawiera więcej niż dwa słowa a nie daj Boże dwie-trzy linijki trzeba w trakcie czytania każdej lini przewijać w prawo i potem z powrotem w lewo. Czy może istnieje jakiś magiczny sposób, żeby szerokość strony była dopasowana do wielkości ekranu?

Kiedyś dawno temu miałem taką wbudowaną przeglądarkę w HTC Desire, która takie cuda czyniał, znaczy można było przeskalować stronę ale litery pozostawały tej samej wielkości.

[ Dodano: 2013-10-12, 12:31 ]
pitsa pisze:Wnosi ze względu na negatywny wpływ na PKB. :twisted:
Maszyna stoi, pracownik tapalkuje sobie z komórką, rosną koszty produkcji.
No i jeszcze może to spowodować wzrost liczby niepatriotycznych postów bez polskich znaków diakrytycznych i więcej pytań o pomoc w rysunku, "bo własnie mam kolo i musicie mi pomoc". :-)

No dobrze.. ach ten postęp... ;-) :mrgreen:
Lepiej niech pracownik tapatalkuje tu na forum niżby miał siedzieć na fejsiku, z tego pierwszego może byc jakiś pożytek chociaż.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „www.cnc.info.pl”