Nie mogę dodać ząłacznika

Opinie, uwagi, propozycje czyli wszystko o tym forum
Awatar użytkownika

Autor tematu
noel20
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1395
Rejestracja: 02 lip 2010, 07:15
Lokalizacja: Białystok

Nie mogę dodać ząłacznika

#1

Post napisał: noel20 » 16 mar 2014, 21:54

Jak w temacie.
Jak dodaję załącznik zip strona po automatycznym odświerzeniu wrzuca mnie do skrzynki odbiorczej, a jak rar to dostaję komunikat: "tired to upload empty file"
Archiwa mają ok 8MB.
Sprawdzane na operze 12.16 i IE9



Tagi:


diodas1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2788
Rejestracja: 15 sty 2006, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

#2

Post napisał: diodas1 » 17 mar 2014, 03:30

Ciekawe :shock: Nie wstawiałem dotąd innych załączników tylko fotki więc z ciekawości sprawdziłem jak to jest u mnie ( Google Chrome pod XP) i okazało się żeby uzyskać dostęp na ekranie do przycisku "załącz plik" muszę przejść na podgląd ale i tak tam po nadepnięciu na tę opcję nic się nie dzieje . Niby pojawia się pole wyboru załącznika które skrupulatnie wypełniłem (chciałem wrzucić na próbę jakiś plik *.dwg), zaznaczyłem "wyślij", pojawił się mój post ale goły, bez dodatku. Nie dałem za wygraną. Zajrzałem do informacji jakie w ogóle załączniki są możliwe https://www.cnc.info.pl/attach_rules.htm?f=16 i okazało się że z cadowskich plików dopuszczalne są wprost pliki *.dxf
Wyszukałem taki plik. Tym razem może się uda :wink:
................
Po wybraniu pliku i zaakceptowaniu po kolei, zachrzęściło, zadymiło i automatycznie wróciło do strony normalnej edycji tekstu. Nadepnąłem więc na wyślij i.....niestety nadal pustka więc chyba jest jakiś błąd ogólny na serwerze forum. Z innymi rodzajami plików i archiwów na razie nie eksperymentuję. Deko za późno na myślenie :mrgreen:

Awatar użytkownika

Autor tematu
noel20
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1395
Rejestracja: 02 lip 2010, 07:15
Lokalizacja: Białystok

#3

Post napisał: noel20 » 17 mar 2014, 07:04

Dzięki diodas że sprawdziłeś. Teraz wiem, że to nie u mnie w kompie coś się pochrzaniło.
Wcześniej jak dobrze pamiętam załączniki rar wysyłałem i nie było problemu, dlatego założyłem ten temat.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „www.cnc.info.pl”