NETMOS - UNITEK - PROBLEM Z INSTALACJĄ PROSZE O PILNĄ POMOC

Na tym forum rozmawiamy o elektronice nie związanej bezpośrednio z tematem CNC

Autor tematu
b_j
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 301
Rejestracja: 04 mar 2006, 22:36
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

NETMOS - UNITEK - PROBLEM Z INSTALACJĄ PROSZE O PILNĄ POMOC

#1

Post napisał: b_j » 27 lis 2008, 21:22

Witam ,

ostanimi czasy przy mojej maszynce padł komputer z niewiadomych przyczyn. Po wielu bojach zakupilem nowy uzywany komputer DELL GX260 - procesor 2,4 Ghz , 1 GB ram , widows XP.
Do tego aby poprawić wydajność całości zakupiłem karte - UNITEK PCI I/O na chipsecie NETMOS 9805cv . Z opini użytkowników na forum ponoć nie jest zła :d . Tylko że natrafiłem na poważny problem bo nie moge jej zainstalować. Problem sie pojawia podczas instalacji sterowników .W menadżerze urządzen pojawia sie MULITFUNCTION DEVICE , z wykrzyknikiem , podczas instalacji driverów jednak pojawia się błąd :
"Występująca w tym pliku INF sekcja instalacji usługi jest nieprawidłowa" po czym kończy się instalacja i wracam do punktu wyjśćia.

Po wstępnych próbach nie pomaga aktualizacja sterowników itp. wyczytałem w internecie ze podobny problem inni użytkowicy również mieli podczas instalacji na komputerach DELL.
Aby wyeliminować uszkodzoną karte prawie pewien ze bedzie działac zainstalowałem ja w innym PC - nie dell i pojawia sie ten sam problem.

Czy ktos moze wie jak uruchomic tą karte ??? byłbym wdzieczny za szybką odpowiedż poniewiea jeśli nie zdołam jej uruchomic to moge ją odesłać ale tylko do 14 dni.



Tagi:

Wróć do „Elektronika ogólna”