Solid Edge: ST4, problem ze stabilnością ?


Autor tematu
sccot7
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 20
Rejestracja: 28 mar 2009, 09:20
Lokalizacja: internet

Solid Edge: ST4, problem ze stabilnością ?

#1

Post napisał: sccot7 » 12 lis 2011, 20:48

Witam
Na przenośnym Laptopie (System: Windows 7 , 32bit) zainstalowałem sobie wersje studencką (pobraną z servera simensa) Solid Edg-a ST4.
Program się uruchamia ze znaczkiem że jest to wersja studencka i wydaje się być ok do momentu wyświetlenia po lewej stronie ekranu "Parts Library" W momencie kliknięcia na jakikolwiek plik w oknie "Part Library" automatyznie wiesza się cały program i tylko Windows Manager może wymusić jego zamknięcie.
Czy komukolwiek też pojawia się taki problem ?
Mat



Tagi:

Awatar użytkownika

piocam
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 317
Rejestracja: 05 sty 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

#2

Post napisał: piocam » 13 lis 2011, 00:26

Dostępna jest już pierwsza poprawka do SE ST4 spróbuj ją zainstalować może to pomorze.
Ponieważ się na tym nie znam chętnie się tym zajmę :)

"Jeżeli zrobisz coś dobrze raz, od tego momentu staje się to Twoim obowiązkiem"


Autor tematu
sccot7
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 2
Posty: 20
Rejestracja: 28 mar 2009, 09:20
Lokalizacja: internet

#3

Post napisał: sccot7 » 14 lis 2011, 16:38

Niestety...
Zainstalowałem MP1 i niestety wfekt jest ten sam. Nie moge w ogole uyzwac "Parts Library" bo od razu sie zawiesza.
Tak na marginesie na tym samym forum ktos mial podobny problem:
https://www.cnc.info.pl/topics105/probl ... ight=pomoc
ale to się tyczyło wersji ST2. wiec od tego czasu teraz funkcjonalnosc powinna być naprawiona.
Szukam dalej przyczyny ..... (windows jest update-wany, sterowniki karty graficznej prawidlowe)

:)

[ Dodano: 2011-11-16, 11:41 ]
Witam
Nie udało mi się niestety opanować problemu na Laptopie ....
Chcę wyeliminować ewentualność problemu sprzętowego i sprawdzę czy SEST3 nie powoduje podobnego problemu .
Czy w wersji SolidEdge ST3 w celu pełnej aktualizacji wystarczy zainstalować ostatni MP ? czy konieczne jest instalowanie po kolei wszystkich "MP" ??

Pozdrawiam

[ Dodano: 2011-11-21, 19:48 ]
Rozwiązanie PROBLEMU
Zainstalowałem SolidEdga na stacjonarnym komputerze BŁĄD SIE NIE POJAWIA!!
Wygląda na to że probelem z jakiegoś powodu leży w wykozystaniu przez SolidEdga Hardweru.
Znalazlem na sieci kilka wątków w z tym błędem niestety! żaden z tych nie kończył się rozwiązaniem. Ja na swoim laptopie też już wszystkiego próbowałem....
Problem chyba leży w zintegrowanej karcie graficznej z płytą główną, może to za słaba konfiguracja dla SE

W każdym bądz razie na innym kompie SEST4 zainstalowany z tej samej instalki pracuje stablinie.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Solid Edge”