UWAGA na najnowszy service pack (Build 329)do Artcam-a 2015

ArtCAM, ArtCAM Express, ArtCAM Insignia, ArtCAM Pro

Autor tematu
lajosz
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1614
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:33
Lokalizacja: Ziębice

UWAGA na najnowszy service pack (Build 329)do Artcam-a 2015

#1

Post napisał: lajosz » 11 lis 2015, 10:18

UWAGA na najnowszy service pack (Build 329)do Artcam-a 2015

Moim zdaniem, niczego nie poprawia, ale najgorsze jest to, że jeszcze pogarsza pracę z Artcam-em 2015 i DODAJE NOWE BŁĘDY.

Detalicznie:
- Nie naprawia znanego (i niezwykle wk_rwiającego) już od Artcama 2013 błędu z rysowaniem polilinii, czyli nie widać tej linii podczas rysowania.
- Po zaaplikowaniu tego "service pack-a" , Artcam wyraźnie zwolnił, czyli uruchamia się dłużej, a i sama praca na nim wydaje się wolniejsza.
- Najgorsze jednak jest to, że podczas próby modelowania (prostego wyciągania) , gdzie zaznaczymy do wyciągania zamknięte wektory, wyciągnięty zostanie tylko ten zewnętrzny, natomiast te wewnątrz niego już nie, czyli jakby nie istniały.

Myślałem, że to wszystko dlatego, że mam już kilka instalacji przeróżnych Artcam-ów na kompie, więc być może się "pogryzły" , ale ..... odinstalowałem wszystko, posprzątałem wszelkie wpisy (Delcam/Artcam) w rejestrze systemowym i oczywiście usunąłem wszystkie foldery/pliki mające cokolwiek wspólnego z Artcam-em, po czym restart kompa i instalacja tylko tego najnowszego Artcama (Build 329).

Nic nie pomaga.

Instalacja na świeżo zainstalowanym systemie, kolejno --> Win 8, Win 8.1, Win 7 (wszystkie 64 bit) + najnowsze sterowniki do wszystkiego, również nie pomaga.

Wniosek:

Najnowszy Artcam (Build 329), jest zwyczajnie spierd_!@#$%^&




Dolce
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 501
Rejestracja: 22 gru 2007, 23:54
Lokalizacja: Polska

#2

Post napisał: Dolce » 13 lis 2015, 21:35

Większość forumowiczów się tą felerną paczką chyba specjalnie nie przejmie. Bowiem wcześniej trzeba być w posiadaniu v.2015.
Ale potwierdzam, że 2015 musi być kiepska ponieważ odkąd ją masz to nie można się do Ciebie dodzwonić :)
Serdeczne pozdrowienia.


Autor tematu
lajosz
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1614
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:33
Lokalizacja: Ziębice

#3

Post napisał: lajosz » 13 lis 2015, 22:43

@Dolce
Powitać, powitać Obrazek


Również bardzo serdecznie pozdrawiam.

Reszta na priv.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „ArtCAM”