Budowa frezarki CNC do drewna, 13x25 plus oś do toczenia

Budowa cnc

Maszyny ze stali, aluminium, odlewów itp.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę

Autor tematu
Are
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 11:01

Budowa frezarki CNC do drewna, 13x25 plus oś do toczenia

#1

Post napisał: Are » 30 maja 2019, 11:30

Witam szanowne grono, sprawa wygląda następująco, dysponuję kwotą 10k zł i chciałbym zorientować się, czy da radę w tej kwocie stworzyć ramę cnc o wymiarach 1300 na 2500 i 600 na osi Z (ponieważ chciałbym w przyszłości rozszerzyć sprzęt o wrzeciono 180 stopni), przeszukałem rynki Polskie i zagraniczne i w tej kwocie raczej nie znajdę maszyny ktora będzie w stanie coś wyprodukować, niżeli przysporzyć mnie o ból głowy, chcę podkreślić że chodzi mi o samą ramę plus brama i oś Z wraz z elektroniką i śrubami kulowymi,prowadnice itd, bez wrzeciona i zadnych bajerów, nawet stopy do ramy nie są potrzebne, bo mogę to dorobić później, chciałbym również aby rama miała możliwość dołożenia osi obrotowej do drązenia w bałkach, jezeli ktoś z was ma coś takiego sprzedać, albo mogłby zrobić to podajcie jaki byłby koszt z chęcią podejmę wspołpracę z osobą znającą i praktykującą temat, dodam ze maszyna będzie głownie rzeźbić formy w miękkich materiałach, ale też w międzyczasie mogłaby wycinać w drewnie elementy, pozdrawiam



Wróć do „Frezarka - konstrukcja metalowa”