Szlifierz stali nierdzewnej

Niewłaściwe, niemoralne, fałszywe i zbędne dyskusje, o krótkim czasie istnienia na tym porządnym i użytecznym forum.

Autor tematu
Suvusek
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1

Szlifierz stali nierdzewnej

Post napisał: Suvusek » 09 wrz 2021, 16:24

Hej . Mam do was bardzo luzne pytanie . Otoz pracuje jako szlifierz nierdzewki i nie bardzo mi sie to podoba , pracuje w tym zawodzie juz z 7 lat . Począwszy od glupich profili po wielkie zbiorniki , wyparki , i cyklony dla zakladow mleczarskich z zachowaniem unijnych dyrektyw chropowatosci stali Ra=0,8 . Byly i będą momenty kiedy musialem wciskac sie ze szlifierka przez wlaz 320 mm ( rekord :/ ) lub rure 400mm . Pytanie moje brzmi ile taki szlifierz powinien zarabiac ? Bo planuje chyba zmienic ta prace , wszystko drapie , wiecznie upier****ny w tym syfie . Itp..
Zarabiam 4000 ,- netto jc.

kamar
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Kontakt:

Re: Szlifierz stali nierdzewnej

Post napisał: kamar » 09 wrz 2021, 16:46

Dla szlifierza to mało, dla operatora szlifierki kątowej to zależy, zawsze lżej niż łopatą :)
:)

Robert_K
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)

Re: Szlifierz stali nierdzewnej

Post napisał: Robert_K » 09 wrz 2021, 21:58

Suvusek pisze:Bo planuje chyba zmienic ta prace , wszystko drapie , wiecznie upier****ny w tym syfie

Jeśli Cię ta robota wkurza z powodów jak wyżej to jakie ma znaczenie ile taki ktoś powinien zarabiać? Jeśli będziesz zarabiał więcej to ten syf będzie Cię wkurzał mniej?
Ja w takiej sytuacji poszukałbym czegoś innego. Ciężko teraz znaleźć pracowników w każdej branży więc nie sądzę, żebyś długo szkuał.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Śmietnik”