Sprzedam złom plastikowy wałki różne materiały.

Chcesz sprzedać, kupić, zamienić - wszystko co związane jest z CNC. Zabronione jest reklamowanie sklepów, firm handlowych oraz umieszczanie oferty komercyjnej w treści posta.
Awatar użytkownika

Autor tematu
oskaeg
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2

Sprzedam złom plastikowy wałki różne materiały.

Post napisał: oskaeg » 15 sie 2019, 21:57

Witam, mam do sprzedania złom plastikowy. Są to wałeczki które zostały przeze mnie wyprodukowane, robię je czasami na swój własny użytek, a potem jak nie wykorzystuje to rozdaje znajomym i innym majsterkowiczom. Mam tego dość dużo, ciągle mi rośnie dlatego odsprzedam komuś potrzebującemu.

Wałeczki mogą posłużyć do nauki toczenia.

Średnica fi40 długość około 170 mm

6 Wałków z PP homo polimer lub random. Dobre tworzywa konstrukcyjne. Dwa wałki czarne z poliamidu PA6 oryginał. Dwa przezroczyste to PS. Tworzywo jest słabe, pęka i ciężko się toczy, ale łatwo się klei i to jest jego ogromny plus, może się komuś przyda nawet do samych testów lub nauki toczenia konkretnie tego materiału.

Dwa ostatnie to PMMA, Nie toczyłem tego więc nie mam doświadczenia, dodaje do paczki jako gratis. Doliczyłem się 12 wałeczków, ale jak jeszcze coś znajdę to dodaje do paczki gratis.

Cena za całość to 30 zł. w porównaniu do ceny (Wałek Pręt Poliamid PA6 fi 40 x 1000 mm 55 zł) to chyba nie jest źle. Wysyłka jaka chcecie, mogę wysłać kurierem za 16 zł. Można odebrać osobiście jak ktoś z okolicy.

Wałki z PP czy PA powinny być pełne w środku, ale nie mam rentgena więc nie mogę dać gwarancji, ze względu na cenę jakieś na środku drobne pęcherzyki mogą wystąpić, dlatego trzeba to przełknąć z uwagi na niską cenę. W Przypadku PS widać dość duże pęcherze, ale to jest tylko charakterystyczne dla tego tworzywa.

Wiele osób z tego forum miało marzenia odlewania wałeczków do rurki, macie teraz okazje aby mieć takie wałeczki wtryśnięte na profesjonalnej wtryskarce w cylinder od innej małej wtryskarki 8) Obrazek
Obrazek

Dodane 22 minuty 18 sekundy:
Jeszcze znalazłem takie małe tulejki to dodaje jako gratis, to może komuś się przyda. Obrazek

tirek
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 1

Re: Sprzedam złom plastikowy wałki różne materiały.

Post napisał: tirek » 15 sie 2019, 22:19

witam, chętnie kupię. Reszta pw

Awatar użytkownika

Autor tematu
oskaeg
Posty w temacie: 2

Re: Sprzedam złom plastikowy wałki różne materiały.

Post napisał: oskaeg » 15 sie 2019, 22:22

Proszę pisać na grzyboskar@wp.pl podam Panu numer konta, wyśle zaraz po zaksięgowaniu wpłaty. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Giełda CNC”