1. W jaki sposób jest realizowana zmiana prędkości przy np. narożnikach? Czy operator ma wpływ na stopień zmiany prędkości czy jest to integralna część oprogramowania bazująca np. na rodzaju ciętego materiału? Jednym z ustawień jest dwupunktowa kalibracja mocy (% z maksymalnej ustawionej) do prędkości (mm/s). Czy złe ustawienie tej zależności może prowadzić do np. przepalania naroży?
2. Uaktywniając modulację operator może edytować częstotliwość podaną w Hz. Czy jest to po prostu ilość impulsów w czasie niezależnie od prędkości? Jak w takim razie scharakteryzowany jest jeden impuls?
3. Co do pracy ciągłej to ten tryb używany jest właściwie we wszystkich przypadkach. Jedynie w przypadku czarnych 10-15mm, gdzie wypalane otwory są grubo poniżej grubości blachy i blisko siebie stosuję tryb impulsowy. Skuteczność i powtarzalność puki co jest średnio zadowalająca ale dużo lepsza niż w trybie ciągłym...tak mi się przynajmniej wydaje na podstawie tego co ukręciłem

Co do materiałów szkoleniowych to bardzo chętnie bym się z takimi zapoznał. Rozumiem, że te dokumenty zawierają więcej informacji niż instrukcja obsługi. Jak to jednak wygląda z formalnej strony i ile kosztuje.
Z góry dziękuję za odpowiedź.