Znaleziono 4 wyniki

autor: krzaqx
21 sie 2010, 22:17
Forum: WARSZTAT
Temat: jakie frezy do drewna w malym warsztacie?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 14852

konkretnie potrzebuje 2 frezy: 12mm i 20mm
autor: krzaqx
21 sie 2010, 21:53
Forum: WARSZTAT
Temat: jakie frezy do drewna w malym warsztacie?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 14852

mam dwie frezarki. Kress 1050 i Bosch 1200. Obroty od 10 000 do 30 000/min. a te widiówki to z jakiego przedziału cenowego masz? ja w Castoramie też kupowałem frezy z DEDRY ale też generalnie oceniam je miernie..

no dobra.. ale generalnie dosyć napalam sie na takiego GLOBUSA z wymiennymi płytkami.. co o nim myśłicie? nowe płytki ile będą kosztować?
autor: krzaqx
21 sie 2010, 21:09
Forum: WARSZTAT
Temat: jakie frezy do drewna w malym warsztacie?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 14852

jakie frezy do drewna w malym warsztacie?

Witam
mam takie pytanko.. Już zapewne wielu z Was wie że cos tam robię w drewnie. Nie jest to żadna produkcja ale miewam do czynienia z twardymi gatunkami drewna. Kupiłem sobie komplet chińskich frezów na targu i od razu się stępiły.

Czy ktoś mógłby mi polecić frezy optymalne do moich potrzeb? jestem w stanie wydać te 200 zł na frez z FABY albo GLOBUSA, tylko że wolałbym mieć ich kilka powiedzmy 3 na wszelki wypadek no a trzech frezow po 200 zł nie kupie.. . A co myślicie o Boschu? No i w ogóle myślałem nad frezem z wymiennymi płytkami.. możecie coś doradzić i polecić?

Wróć do „jakie frezy do drewna w malym warsztacie?”