Podobnie zaczynałem, dzięki temu trafiłem na to forum, tutaj znalazłem osobę która naprawdę bardzo mi pomogła i sporo nauczyła!jesli chodzi o moj "staz" to jest to zaledwie kilka miesiecy, ale masz racje - staram sie troche pokombinowac:)

Bysoft… Coż nie jest idealny, ma parę fajnych rzeczy, ale też takie które rzeczywiście drażnią. Osobiście go lubię, ale to może przez sentyment, bo od niego zaczynałemjesli chodzi o soft to dysponuje jedynie bysoftem i jak do tej pory wydaje mi sie on nie do konca doskonaly (jest kilka rzeczy, ktore mnie strasznie w nim draznia, ale o tym bede pisal w utworzonym przeze mnie temaciedotyczacym bysofta).

Tak jak zasugerował pop9 pobaw się trochę Wrykrysem. Demko ma prawie pełną funkcjonalność, trzeba przyznać, że ma dość duże możliwości, ja osobiście za nim jednak nie przepadam. Jest to z pewnością jeden z popularniejszych CAMów, pewnie dlatego, że ma bogatą bazę postprocesorów i jest tani. W zasadzie to chyba nawet jest najtańszy.badz wyprobowanie innego softu do tworzenia detali i rozkladow - swoja droga jaki warto sprobowac aby poznac cos nowego poza bysoftem?
Może w ten sposób odpowiem, racji stażu i kombinowania myślę, że mogę powiedzieć, że coś tam już na temat już wiem... Jednak cały czas się uczę i dochodzę do czegoś nowego. Jeśli będziesz miał jakieś pytania napisz je tutaj, jeśli będę znał odpowiedz postaram się coś podpowiedzieć.widze iz duzo kolego Ganzi moglbys mi pomoc (i na to tez licze) jesli chodzi o usprawnienie mojej pracy:)
Pozdrawiam