
Żaden cukier mu nie straszny, nie ma obawy.
Pani pewnie myślała że zrobisz tę formę za pierwsze 20 lizaków.

To bardzo typowe w Polsce. Zachodni wyrób kosztuje 1000zł. Chiński masowo produkowany odpowiednik 500zł. A Polski "zleceniodawca" oczekuje, że rodak zrobi mu jedną sztukę za 300 i jeszcze z wdzięczności wyliże odbytnicę.