
Znaleziono 2 wyniki
Wróć do „Elektrowrzeciono polskiej produkcji”
- 26 lut 2016, 17:49
- Forum: Elektrowrzeciono
- Temat: Elektrowrzeciono polskiej produkcji
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 4631
- 25 lut 2016, 17:16
- Forum: Elektrowrzeciono
- Temat: Elektrowrzeciono polskiej produkcji
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 4631
Re: Elektrowrzeciono polskiej produkcji
W tej cenie przemnożonej przez współczynnik 0,75 możesz mieć co najwyżej standardowy silnik 2,2kW z obcym chłodzeniem pośledniego lub nieznanego producenta. Od takiego silnika do wrzeciona, to jak stąd do Ameryki furmanką - daleko i w ogóle dojechać się nie da.mietekg pisze:(...)W cenie 1000netto zaproponowano wrzeciono chłodzone powietrzem z odrębnym zasilanym wentylatorem. (...)
Kombinowanie z robieniem wrzecion ze zwykłych silników może być dobre, ale nie dla Ciebie (mówisz coś o nastu tysiącach obrotów). Ja tak kombinowałem i mi się udało, różnica jest jednak taka, że u mnie było w drugą stronę - miały być obroty małe, regulowane w jakimś tam zakresie a przenoszone obciążenia głównie promieniowe. Dołożyłem do całej sprawy kilkanaście stówek i jest dobrze. I tylko dlatego tak mało, że zaprojektowałem to sam a potem szukałem tanich i solidnych speców od obróbki skrawaniem.
Za tysiąc złotych?GRI69 pisze:Przymierze potrafi zrobić wrzeciono. Trzeba tylko im powiedzieć co się chce. Mam od nich wrzeciono 2,2 kW na ISO 30 ulozyskowane jak należy.
