Jak nowe kosztuje 100zł a Ty możesz zrobić za 30zł to chyba sam widzisz czy się opłaca czy nie.tonieon pisze:a tak serio ? opłaca się ?
Co innego produkowanie na sprzedaż (Ale nie napisałeś że chcesz produkować na sprzedaż. Ja założyłem że dla siebie.).