Znaleziono 2 wyniki

autor: IMPULS3
01 kwie 2019, 18:21
Forum: www.cnc.info.pl
Temat: Dopisanie nowego punktu do regulaminu
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1112

Re: Dopisanie nowego punktu do regulaminu

jasiu... pisze:Taka gadka szmatka, przeradzająca się często w rozmowy polityczne, chamskie docinki, wyśmiewanie czyichś poglądów, zapatrywań.

Ja się z tym zgadzam, z tym że nie zniknie to w momencie tego ze napiszesz sobie taki czy inny punkt regulaminu.
Przykład to choćby to co Ciebie spotyka czyli to że mieszkasz w Niemczech. Dla mnie to zaleta bo czasem coś mogę przeczytać jak tam wygląda taki czy inny punkt widzenia.( pomimo że mam kilu znajomych którzy też przebywają w Niemczech ). Zgadzać się oczywiście nie muszę. :P Natomiast jeśli ktoś używa tego jako argumentu że z tego powodu jesteś "gorszy" to co można powiedzieć poza tym że to prymitywny pogląd albo wręcz osobnik. Oczywiście czym innym jest żart a czym innym używanie takich "argumentów". Tylko nadal twierdze że tego nie zmieni zaden punkt regulaminu. Do tego trzeba dorosnąć, tak po prostu. To samo dotyczy wszystkiego innego, od koloru skóry przez wiarę do wszelkich innych "ról" życiowych.

Dodane 5 minuty 30 sekundy:
kamar pisze:Kamarowi nic się nie stało, kamar tylko uważał , ze karać kogoś za głupotę to jak karać garbatego za krzywe plecy :)

Akurat ten osobnik dobrze wie że niewiele wie a się sprzecza, więc to jest celowe działanie na szkodę forum i użytkowników.
Ja bym nie chciał aby mieć nauczycielke J. polskiego i która by mnie uczyła ortografii "rze rzaba płynie w żece." :)
autor: IMPULS3
01 kwie 2019, 14:18
Forum: www.cnc.info.pl
Temat: Dopisanie nowego punktu do regulaminu
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1112

Re: Dopisanie nowego punktu do regulaminu

kamar pisze:A ja jestem przeciw obiema ręcami !!! :)

Kamar, co Ci się stało? :) Niedawno było czekanie aby wypomnić mi za ukaranie Strikexp bo nie ma takich punktów w regulaminie a teraz sprzeciw przeciwko nowym punktom regulaminu. :P :)
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
A teraz na poważnie. Dla mnie punkty regulaminu też niewiele wnosza. Jeśli jest jakiś temat sporny to niech decyduje większość. Kazdy może wypowiedzieć sie czy temat jest ok czy nie. I nie tylko to jest psi obowiązek moderatorów dbanie o porządek i normalność na forum ale i wszystkich innych osób. Dlatego ja jeśli mam wątpliwosć to temat wyrzucam do śmietnika a tam zazwyczaj jak ktoś chce może napisać co sądzi. Bedzie większosć osób za przywróceniem jakiegoś tematu to się go przywróci a jak nie to pa pa z głupotami na forum.
Forum tworzą ludzie a nie przepisy, i jeśli sami o to nie zadbamy to nic z kolejnych punktów regulaminu.
jasiu... pisze:Jeśli chcę jechać na urlop, to szukam informacji na forach turystycznych, jeśli mam problem z samochodem, to wchodzę na forum motoryzacyjne. Fora do tzw. lania wody, czyli dyskusji o niczym też są i jeśli ktoś odczuwa potrzebę popisania o polityce, czy globalnym ociepleniu, to takie miejsce łatwo znajdzie.

No widzisz, niekoniecznie. Bo skoro Ty mieszkasz w Niemczech to dlaczego nie mam się tu i teraz o coś zapytać odnośnie Niemiec skoro tu jestem zalogowany? :) Nie zawsze jest dla jednego pytania warto zakładać gdzieś tam konto. A skoro przez ileś tam lat mam np. o Tobie dobre zdanie jako o kimś kto pisze coś o czym ma pojęcie to dlaczego mam wierzyć komuś z innego forum kogo "nie znam" wcale?

Wróć do „Dopisanie nowego punktu do regulaminu”