jasiu... pisze:Jaki przyrząd - a kostka, którą mocujesz do magnesu z ośką (dałbym łożysko) i wybranie w tej ośce, żeby stalkę tam mocować. Wkładasz stalkę, robisz jeden skos (ośka zablokowana na pierwszym zderzaku), przekręcasz na drugi zderzak i robisz drugi skos, a na końcu, kręcąc ośką (oś ośki pokrywa się z osią twojego promyka w stalce) szlifujesz promyk kręcąc ośką.
Znając Kamara to se to wytnie drutem oprawkę pod stalkę i te skosy na tej stalce, (zgrubnie albo na gotowo) i pozostanie mu tylko promień do obróbki szlifierką. A że ma narzedziową szlifierke z osia obrotowa to samego szlifowania mu zostanie tyle co nic.