Znaleziono 3 wyniki

autor: IMPULS3
16 lut 2022, 20:31
Forum: Na luzie
Temat: Galopujące zdebilenie.
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 1537

Re: Galopujące zdebilenie.

pukury pisze:I udowodnimy całemu Światu wyższość Ducha nad Materią.

Juz dawno jest to udowodnione na wiele sposobów.
orion32 pisze:Kto uwierzy jego sprawa.

Tylko że nauka to nie wiara. Wierzyć w naukowe rzeczy to se można, gorzej że póżniej ktoś przychodzi i mówi: sprawdzam.
autor: IMPULS3
16 lut 2022, 19:03
Forum: Na luzie
Temat: Galopujące zdebilenie.
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 1537

Re: Galopujące zdebilenie.

tuxcnc pisze:Pisałem to wyraźnie, ale jeszcze raz powtórzę, że nie mam nic przeciwko filmowi i jego autorowi.

A powinieneś bo to on wyrządza największa krzywdę temu co w to uwierzy a póżniej będzie brnął w tę uliczke.
autor: IMPULS3
15 lut 2022, 21:48
Forum: Na luzie
Temat: Galopujące zdebilenie.
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 1537

Re: Galopujące zdebilenie.

tuxcnc pisze:186 000 subskrybentów kanału autora

Cały problem Youtuba jest włąsnie w tym że pozwala dobrze żyć jeśli masz duże ilosci wyswietleń. Reszta to już pochodna tej logiki. Więc kogo obchodzi czy jest to mądre czy nie skoro reklamy lecą jak szalone i generuja zyski tejże platformie która przy okazji nagrodzi też samego twórcę. To jest dopiero mechanizm perpetummobile i samonapędzająca sie maszyneria. :)
Tego badziewia jest pełno we wszystkich tematach. I aby cokolwiek z tym zrobić to sam serwis musiałby zaprzestać oplacać kanałów które nic nie wnoszą ale przecież to się nie opłaci więc wracamy do punktu wyjścia.
A co do polubień, to ilu tam nacisnęło polubienie a z zawodu jest elektrykiem czy fizykiem? Może nawet którys obejrzal z ciekawosci ale się zawiódł. :P Reszta to dzieciaki.

Wróć do „Galopujące zdebilenie.”