mc2kwacz pisze:Warsztat 2,5m... chłopie co być tam wstawił? Pytasz o warsztat czy pomieszczenie do hodowli pieczarek? Nawet do mieszkania 2,5m to jest dolna granica rozsądku.
Ale 2,5m wystarczy żeby stać w stanie wyprostowanym

- czego chcieć więcej?
strikexp pisze:Zbudowana wewnątrz z haowników, przetrwa atak jądrowy w bliskiej okolicy.
A już wiem, warsztat przy okazji ma być schronem atomowym

- jak moskiewskie metro - 2 w 1.
strikexp pisze:Chyba jedyna opcja to kupić taki namiot za 5000zł jak kiedyś pokazywałem. Obwiesić alarmami i strzelać z kałacha w niedzielę na postrach.
Ale nie, chyba ma to być namiot, przy okazji
mobilna strzelnica 
- ale w tym przypadku rozważyłbym kupno gotowej przyczepy na kołach po wesołym miasteczku.
strikexp pisze: Marzyła mi się taka konstrukcja jak mam teraz, modułowa .
No mozna znaleźć coś z modułów, zaproponuję niedrogie ale prawdziwie
nowatorskie rozwiązanie - przyczepa z gotowych, elementów.
Tyle tytułem żartu.
Z własnego doświadczenia: budynki firmowe które stawiałem po jakimś czasie zawsze okazywały się zbyt małe, a prywatne - zbyt duże
Najprościej dobierz sobie coś z gotowych planów jak ci radzili, projekt z wysokimi drzwiami wjazdowymi - co byś nie musiał kuć ścian jak kupisz coś wyższego, z możliwością np założenia suwnicy - nie wszędzie da się wjechać wózkiem - (czy co tam ci może być potrzebne w przyszłości) - a przed zakupem działki - rozglądnij się w planach zagospodarowania przestrzennego, żeby się nie okazało, że na działce możesz postawić budynek rekreacyjny max 3m szeroki, itd, itp.