Znaleziono 3 wyniki

autor: arturoglobo
23 cze 2011, 18:30
Forum: Heidenhain
Temat: Bridgeport 308H
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1627

enkoder na silniku,a błąd muszę sprawdzić

[ Dodano: 2011-07-02, 23:23 ]
Enkoder jest na silniku,a błędu nie mogę teraz sprawdzić ponieważ rozebrałem silnik i enkoder osi z.
Szukam pomocy gdzie ewentualnie można taki enkoder kupić ,pytałem w APS twierdzą że za stara maszyna i nie prowadzą części do tego modelu skierowali do bridgeport chociaż enkoder wyprodukowany przez HH.
Maszynka nie jest aż taka stara lata 90-te to jeszcze chyba nie tragedia.
autor: arturoglobo
23 cze 2011, 12:41
Forum: Heidenhain
Temat: Bridgeport 308H
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1627

A czy może być to wina enkodera kiedyś się poluzowała śruba mocująca tarcze w enkoderze po dokręceniu przez jakiś czas było okey ,teraz znowu są problemy ,tarczka jest lekko uszkodzona tzn.powyginana może to to jest problem?
autor: arturoglobo
09 cze 2011, 20:25
Forum: Heidenhain
Temat: Bridgeport 308H
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1627

Bridgeport 308H

Witam mam problem ,maszyna często sama zmienia ustawienie wysokości osi Z podczas wymiany narzędzi,często poprzedzone jest to jakimś błędem po którym trzeba ponownie zrestartować maszynę i często od nowa wpisać poprawną wartość w ustawieniach maszynowych.Podejrzewam że może być to wina enkodera ale nie mam pewności.
Jakiś pomysł?

Wróć do „Bridgeport 308H”