Znaleziono 2 wyniki

autor: Dario_W
09 kwie 2010, 23:26
Forum: Inne obrabiarki przemysłowe
Temat: Jaką krawędziarke wybrać TRUMPF czy AMADA
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 20347

Starywilk pisze:Witam.
Odpowiem koledze "Dario_W", ten post nie jest o gilotynach tylko o giętarkach a to jest kolosalna różnica. Piszemy tu o maszynach które zaginają blachę a nie ją przecinają, owszem są i " gilotyny" firmy AMADA czy TRUMPF.
Pozdrawiam Starywilk.
Kolego. Widze u gory temat: "jaka krawedziarke wybrac(...)". ok. moze sie ku...de pomylilem ale nie jestem wprawnym forumowiczem tylko inzynierem znajacym sie na maszynach. Ty za to reprezentujesz tyo wprawnej ludzi ktorzy g...no wiedza a maja duzo do udowowodnienia. jak masz uwage do mnie to napisz kulturnie ze cos zrobilem nie hallo, a jak nie umiesz byc kulturalnym forumowiczem, to pisz te glupoty innym. Forum jest po to zeby pomagac a nie sie glopio wymadrzac.
darek
autor: Dario_W
09 kwie 2010, 15:34
Forum: Inne obrabiarki przemysłowe
Temat: Jaką krawędziarke wybrać TRUMPF czy AMADA
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 20347

Cześć.

Wcześniej kolega polecał SAFAN. Wydaje mi się, że to naprawdę maszyna warta uwagi. Jedna z najlepszych gilotyn na rynku. 22 litry oleju, napęd hybrydowy. Warto zobaczyć jak tnie. Gdyby coś to służę referencjami.

Darek

Wróć do „Jaką krawędziarke wybrać TRUMPF czy AMADA”