Znaleziono 2 wyniki

autor: koala.g
18 lut 2013, 22:31
Forum: INNE MASZYNY i URZĄDZENIA
Temat: laser co2 brudzenie skóry
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1516

Jak lecisz serie to można by taki patent zrobić.

Zrób drugi odciąg powietrza pod plastrem miodu , jakieś żeberka połóż żeby ładnie i równo powietrze ciągało z pod całego plastra.

Na plaster miodu połóż tekturę falistą 5-8mm nową ładną równą. Przyklej (klej na gorąco ) jej rogi do maszyny tak żeby się nie ruszała > tekturka większa od stołu roboczego.

Teraz wycinasz elementy w tekturce tylko z pomniejszeniem/ offsetem ok 5mm sam dobierzesz. Wyciągasz po kolei te elemenciki i przyklejasz do plastra żeby się nie ruszały, reszta tektury jest po to żeby to precyzyjnie zrobić.

Jak wszystko poklejone wywalasz resztkę arkusza tektury który służył do poprawnego pozycjonowania właściwych małych kawałków.

Teraz położona na to skóra w miejscach cięcia nie ma kontaktu ze plastrem i nie powinna się od dołu nadpalać tak od odbić. Plaster jest po wprawdzie gęsty i dalej pewnie będzie odbijał.

Ideę znasz więc coś sobie pokombinujesz gdzieś na forum jest temat o stoliku ze szpilkami.
autor: koala.g
18 lut 2013, 16:20
Forum: INNE MASZYNY i URZĄDZENIA
Temat: laser co2 brudzenie skóry
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1516

Tylko chyba umyć...

Wróć do „laser co2 brudzenie skóry”