Nic na to nie wskazuje, bo czemu by to miało służyć? Zresztą ani na rysunkach ani jak się dobrze przyjrzeć czopowi na filmie, nic takiego nie widać. Istnieje jeszcze jedna możliwość. Na rysunkach czop nie jest gładki tylko jakby posiadał rowek(rowki) na swej powierzchni walcowej. Nie wiem czy to tylko radosna twórczość kreślarza, czy odwzorowanie rzeczywistego kształtu, co wskazywałoby na to, że głowica jest blokowana na czopie za pomocą czegoś w rodzaju robaczka wkręconego w korpus głowicy, lub pręta przechodzącego w korpusie stycznie do hipotetycznego rowka w czopie. Na rysunku głowicy Grizzly nic takiego co prawda nie zauważyłem, ale na moim jest taki nienumerowany kołek + robaczek (pomiędzy częścią nr 254 a 265 rys poniżej) który nie jest nigdzie przyporządkowany (?)



To tylko takie moje domysły, trzeba by dokładnie obejrzeć boczne ścianki (dolna i górna raczej odpada) korpusu głowicy na wysokości czopu, w miejscu gdzie ewentualnie taki kolek mógłby być wkręcony.
A że często chropowate żeliwne korpusy są przed malowaniem szpachlowane (nawet tych małych naszych), taka wkrętka może być zaszpachlowana i niewidoczna, (ile nieraz z tego powodu napuszczaliśmy "wiązanek" pod adresem producenta przy remoncie "dużej" maszyny...

, choć czasem w takim miejscu jest mały dołeczek), i wtedy nie pozostaje nic innego jak tylko delikatne odbicie warstwy punktaczkiem w "podejrzanym" miejscu..