Znaleziono 3 wyniki

autor: cinek_80
26 lis 2009, 22:02
Forum: EdgeCAM
Temat: EdgeCam v12 a pliki z AutoCad 3d
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 5075

Okrojona o brak możliwości generowania kodu NC, po za tym wszystkie funkcje programu są w pełni dostępne. Do nauki nic więcej nie trzeba. Jeżeli interesuje Cię wersja komercyjna to pozostaje kontakt z dystrybutorem programu.

Pozdrawiam
autor: cinek_80
25 lis 2009, 22:44
Forum: EdgeCAM
Temat: EdgeCam v12 a pliki z AutoCad 3d
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 5075

Kolego jeżeli masz ściągniętą gdzieś z neta wersję EN to można zrobić z niej PL kopiując odpowiednie przetłumaczone pliki do odpowiednich folderów. Ale dużo prostszym sposobem jest skorzystanie z bezpłatnej najnowszej wersji EC na stronie http://www.edgecam.pl/student_edition.php . Będziesz mógł ćwiczyć na wersji PL w dodatku na najnowszej wersji programu. Cztery wersje jakie ukazały się po 12 to konkretne nowe opcje, nowe funkcjonalności. Warto zawsze być na bieżąco :wink:

Pozdrawiam!
autor: cinek_80
12 mar 2009, 13:31
Forum: EdgeCAM
Temat: EdgeCam v12 a pliki z AutoCad 3d
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 5075

Kolego jeśli dobrze czytam w tytule posta, to chodzi o pliki z Acad'a ale 3D więc rozszerzenie .DXF nie pomorze. Musisz sobie model 3D wyeksportować do rozszerzenia .SAT, wtedy w EC bez problemu będziesz mógł wykrywać cechy i pracować jak na modelach bryłowych.

Wróć do „EdgeCam v12 a pliki z AutoCad 3d”