Znaleziono 4 wyniki

autor: vipCNC
30 wrz 2010, 20:14
Forum: CNC podstawy
Temat: Kurs programisty cnc?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 14785

jasiu... pisze:
vipCNC pisze:Sam przeszedłem takie szkolenie w start cnc, znalazłem dobrze płatną pracę w cnc
A co ty (pochwal się) niby w tym cnc robisz? Opisz, pochwal się, w końcu jaka firma? Bo ja jestem przekonany, że START CNC. Mam rację? Tylko czemu w poście: https://www.cnc.info.pl/topics86/kurs-p ... htm#160069 piszesz, że obecnie pracujesz w GB na Mazaczku (a obok nicka Katowice!). Co jeszcze potrafisz wymyślić? Czyta się fajnie.
Sorry ale nie będę ci się tłumaczył, gdzie pracowałem i gdzie obecnie pracuje! Ale od skończenia kursu obsługiwałem i programowałem 6 maszyn z różnymi sterowaniami za granicą jak i w Polsce, więc nie pisz, że kurs cnc nie ma sensu!

Pozdrawiam jasia... i innych starych wyjadaczy!

[ Dodano: 2010-09-30, 20:15 ]
marchru pisze:maszyny to i owszem może firma posiada ale czy są wykorzystywane do szkoleń to już nie jest pewne,
Zapisz się na szkolenie to się przekonasz :mrgreen:
autor: vipCNC
30 wrz 2010, 18:21
Forum: CNC podstawy
Temat: Kurs programisty cnc?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 14785

Najemnik1078 pisze:jak ktoś chce sie czegoś nauczyć to i bez szkolenia się nauczy,literatury w sieci ogromne ilości.
Czy ja komuś karze zapisać się na kurs cnc? Sam przeszedłem takie szkolenie w start cnc, znalazłem dobrze płatną pracę w cnc i jestem im wdzięczny, czy to takie trudne do zrozumienia?

[ Dodano: 2010-09-30, 18:27 ]
Magneto86 pisze:propaganda, to jest twoje konto vipCNC - przecież to jedna wielka reklama tego START CNC
vipCNC pisze:Ja brałem ostatnio udział w szkoleniu w START CNC . na wg. ciebie na najtańszych i najprostrzych maszynach :arrow: ZOBACZCIE SAMI :arrow: .
- chyba jako instruktor albo organizator....
90% Twoich postów to takie reklamy - ciekawe czy w regulaminie forum jest coś na ten temat...
A co żal ci :mrgreen:
autor: vipCNC
30 wrz 2010, 11:14
Forum: CNC podstawy
Temat: Kurs programisty cnc?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 14785

?????

jasiu... pisze: ...dla szkoleń kupuje się najtańsze i najprostsze maszyny, byle tylko odwalić jakąś tam praktykę.
Witam jasiu...
znowu ta twoja marna propaganda odnośnie kursów i szkoleń cnc.
Ja brałem ostatnio udział w szkoleniu w START CNC . na wg. ciebie na najtańszych i najprostrzych maszynach :arrow: ZOBACZCIE SAMI :arrow: .

BEZ KOMENTARZA
autor: vipCNC
18 kwie 2010, 07:24
Forum: CNC podstawy
Temat: Kurs programisty cnc?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 14785

Kursy i szkolenia CNC

Wróć do „Kurs programisty cnc?”