Znaleziono 1 wynik

autor: ali
30 paź 2013, 07:39
Forum: WARSZTAT
Temat: Przechowywanie śrubek i nakrętek
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 11780

Zależy jaki rozmiar, do M2-M4 używam mocnych woreczków strunowych z dużymi naklejkami, które leża w dużym pudle z IKEI z przykrywka - osobne pudełka w takich wymiarach mi się średnio sprawdzały bo jest to za drobne i wylatuje przez szpary. Dla większych rozmiarów mam skrzynki, w których są pudełka osobne na każdy rozmiar czy grupę. Skrzynki z przegródkami się nie sprawdzają bo czasem trzeba wysypać na stół jedną grupę i wtedy się robi problem. Ja moje kupiłem w Castoramie jak był jakiś "miesiąc porządków" czy jakoś tak i mieli całą masę skrzyneki były akurat te.
Takie szafki z szufladkami miałem, ale niestety w moim przypadku kończyło się to zbieraniem wszystkiego z podłogi bo nie mają blokad, a ja czasmi je przestawiam lub przewożę.
Dodatkowo mam jeszcze magicbox na śruby, jest to jedno duże pudło, gdzie lecą duże nietypowe śruby lub małe, gdy nie mam czasu poodkładać ich na swoje miejsce, raz na jakiś czas przeglądam co w nim i wrzucam na swoje miejsca. Otwarte pudełka jak pisałeś się syfią i mi się także totalnie nie sprawdziły.

Wróć do „Przechowywanie śrubek i nakrętek”