Znaleziono 1 wynik

autor: bosiarz
26 lis 2009, 21:59
Forum: Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery
Temat: Wykrawarka laserowa firmy ermaksan.
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 7274

p_win pisze:Ermak do dość duża firma Turecka i jeśli chodzi o serwis to znam co najmniej 3 przedstawicieli. A że wszystko się psuje to i na pewno Ermaksany też. Jeśli chodzi o targi i inne "zloty" to na ostatnich w Poznaniu byli na conajmniej dwóch stoiskach (ale głównie z prasami i gilotynami), kilka miesięcy wcześniej w Krakowie również.
Na targach w Poznaniu prezentowaliśmy wypalarkę laserową Ermaksana. Dziwne, że nie widziałeś. Była uruchomiona i prawie cały czas coś wypalała. Stanowisko Techinwest (z katamaranem po środku) - największe na tamtej hali.

Ermaksan to największy producent maszyn w Turcji. Wielkość fabryki jest imponująca, a dzięki markowym podzespołom jakość produktów całkiem niezła. Oczywiście nie jest to Trumph i awaryjność jest wyższa ale cena jest o wiele niższa. Po drogach też nie wszyscy jeździmy Bentleyami ;-)
Jak masz na to kasę to bierz górną półkę - jak bardziej ograniczony budżet to myślę, że warto póść w średnią szczególnie, że różnice cenowe są naprawdę dużę. Jakby się te maszyny mocno psuły nie byłoby sensu ich sprzedawać bo byśmy nie zarobili na serwis :)

pozdr. JZ

Wróć do „Wykrawarka laserowa firmy ermaksan.”