Re: Koronawirus mix 3

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC

emsc
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 49

Post napisał: emsc » 19 lis 2020, 20:02

W sprawie koronawirusa? Nosić maseczki, myć ręce, izolować się w miarę możliwości.

IMPULS3
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 105

Re: Re: Koronawirus mix 3

Post napisał: IMPULS3 » 19 lis 2020, 20:06

emsc pisze:W sprawie koronawirusa?

Nie ściemniaj, w sprawie polityki o której pisałeś. To jakie jest to rozwiazanie? :)
"Za regresem stały działania firm naftowych, węglowych, być może też motoryzacyjnych i innych. Winni są też politycy, którzy nie skupiali się na myśleniu długofalowym. Ta logika, niszczyła i nadal niszczy nasz świat" prof. Szymon Malinowski.

emsc

Post napisał: emsc » 19 lis 2020, 21:06

Mnie pytasz? Ja ich wybierałem? DWA RAZY? Swoich ziomali pytaj. Rodziny tych kulsonów z Lublina, którzy w Warszawie pałują ludzi. Może będą wiedzieć coś poza tym, że wystarczy 4 tysiące na rękę i perspektywa szybkiej resortowej emeryturki, żeby zostać mendą.

To forum chyba nie jest od PROPONOWANIA ROZWIĄZAŃ na poziomie państwowym?
Nie napisałem tego co napisałem, żeby coś proponować, tylko żeby powiedzieć "patrzcie, kogo wybraliście, jakimi byliście durniami że daliście się nabrać".
Jest lepiej? WSTALIŚCIE Z KOLAN? Czujecie się pewniej? Macie większe zaufanie do państwa? Dostaliście COKOLWIEK pozytywnego poza 500+? Służba zdrowia jest lepsza? Na ulicach bezpieczniej? Szkoła jest lepsza? Sądy rozpatrują szybciej albo są "bardziej sprawiedliwe"? Podatki są niższe? VAT? Polski biznes jest wspierany? Rolnicy dostają dopłaty na czas i większe, jak na zachodzie?

IMPULS3
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 105

Post napisał: IMPULS3 » 19 lis 2020, 21:15

emsc pisze:Rodziny tych kulsonów z Lublina, którzy w Warszawie pałują ludzi.

No to niedobrze jak warszawiacy dają się pałować lubelakom. Takie duże miasteczko. Musisz coś z tym zrobić :)
emsc pisze:To forum chyba jest od PROPONOWANIA ROZWIĄZAŃ na poziomie państwowym.

Może aż tak to forum ważne to nie jest, :) ale zawsze ciekawie posłuchać co ktoś by zmienił gdyby mógł. Tak dla sportu bez mocy urzedowej. :P
emsc pisze:Nie napisałem tego co napisałem, żeby coś proponować, tylko żeby powiedzieć "patrzcie, kogo wybraliście, jakimi byliście durniami że daliście się nabrać".

E tammm, tyle to se sam mogę zobaczyć jak nie podciągnę za wysoko maseczki na oczy. :) I to w każdej partii i każdym rządzie. To se na razie idę bo słaba zabawa w tej piaskownicy. :P
"Za regresem stały działania firm naftowych, węglowych, być może też motoryzacyjnych i innych. Winni są też politycy, którzy nie skupiali się na myśleniu długofalowym. Ta logika, niszczyła i nadal niszczy nasz świat" prof. Szymon Malinowski.

kamar
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 94
Kontakt:

Post napisał: kamar » 20 lis 2020, 16:32

Dziś przejeżdzałem przez miejsce gdzie zawsze stało kilka wiadomych panienek i nic, pusto. Oprawca nie zauważył, ze następną branże zniszczyli :)
:)

jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 93

Post napisał: jasiu... » 20 lis 2020, 17:10

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A widzisz, a w Niemczech panienki pracują na umowę o pracę i mogą się starać o zasiłek dla bezrobotnych.

Zobaczysz, najpierw będą grozić, że dotacje przykrócą, później wprowadzą śluby dla gejów, a na końcu w Urzędach Pracy pani będzie kandydatce do roboty proponowała, że może w takim domu, co się pracuje na leżąco? A klient dostanie paragon, razem z wyliczonym VATem. Nie wiem, czy będzie sobie można ten VAT odliczać przy działalności :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

emsc

Post napisał: emsc » 20 lis 2020, 19:47

Dzisiaj Główny Inspektor Sanitarny - osoba w randze ministra, miał się wyspowiadać, dlaczego w oficjalnym wykazie osób zakażonych i zmarłych jest mniej przypadków niż zgłaszają to lokalne Sanepidy.
Zamiast tego DZIŚ podał się do dymisji "z uwagi na pogarszający się stan zdrowia". OCZYWIŚCIE manipulacji danymi nie zdążył wyjaśnić.

To jest ten facet, słynny z wypowiedzi o znakomitym przygotowaniu państwa do pandemii. Jego słowa (wierny cytat): "jesteśmy skazani na sukces".

strikexp
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 61

Post napisał: strikexp » 23 lis 2020, 01:29

Wy tu pierdu pierdu o polityce jak zwykle a na świecie dzieją się takie rzeczy że gały z orbit wychodzą.
Otóż w ostatnich dniach lub godzinach pojawiają się głosy że wojsko w USA już wiele lat temu rozważało przeprowadzić zamachu stanu. Ale stwierdzili że nie są amatorami i zrobią lepszą akcję...
Od dawna mówi się że Trump ma poparcie w sferach wojskowych. Co jak co, ale ktoś kto idzie do wojska ginąć za ojczyznę a potem awansuje na najwyższe stanowiska. Raczej jest patriotą i nacjonalistą ;)
W środę skończyło się liczenie głosów i w mediach ogłoszono Bidena prezydentem. A w piątek w Niemczech we Frankfurcie komandosi USA wpadli do serwerowni gdzie były liczone głosy i wywieźli wszystkie dyski :D Podobno dyski są już dostarczone Trumpowi...
Myślę że to będzie nie tylko koniec lewicy w USA, ale także w innych krajach.

Dodane 30 minuty 24 sekundy:
Sprawa jest jeszcze grubsza, bo już wcześniej pojawiały się oskarżenia o związki wielu polityków partii Demokratycznej o współpracę z Chinami. W najbardziej ostrym wariancie może się to skończyć setkami egzekucji za zdradę.

Awatar użytkownika

RomanJ4
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 30

Post napisał: RomanJ4 » 23 lis 2020, 01:56

strikexp pisze:w piątek w Niemczech we Frankfurcie komandosi USA wpadli do serwerowni gdzie były liczone głosy i wywieźli wszystkie dyski :D Podobno dyski są już dostarczone Trumpowi...
Myślę że to będzie nie tylko koniec lewicy w USA, ale także w innych krajach.
Obrazek Obrazek
pozdrawiam,
Roman

oprawcafotografii
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 94

Post napisał: oprawcafotografii » 23 lis 2020, 07:53

strikexp pisze:
23 lis 2020, 01:29
...
Sprawa jest jeszcze grubsza, bo już wcześniej pojawiały się oskarżenia o związki wielu polityków partii Demokratycznej o współpracę z Chinami. W najbardziej ostrym wariancie może się to skończyć setkami egzekucji za zdradę.
Setkami? Dobry początek...

Wracając do tematu.

Jeśli ktoś lubi czytać książki polecam "Pokój" Piotra Wielguckiego" - książka jak najbardziej w temacie.
Można dołożyć do kompletu "Berek" tego samego autora - wychodzi 52zł za obie z przesyłką gratis ;)
Oczywiście na allegro. Bardzo dobre książki, polecam.

q

Dodane 10 minuty 29 sekundy:
strikexp pisze:
23 lis 2020, 01:29
...A w piątek w Niemczech we Frankfurcie komandosi USA wpadli do serwerowni gdzie były liczone głosy i wywieźli wszystkie dyski :D Podobno dyski są już dostarczone Trumpowi......
Podobno przez Sana Klausa ;)
https://www.scytl.com/en/fact-checking- ... fake-news/

q
Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”