Praca dla operatora CNC w okolicach Magdeburga

Poszukujemy operatorow maszyn (Niemcy) ze znajomoscia jez. niemieckiego

Tu proszę umieszczać oferty paracy, mogą tu również zostawiać swoje kontakty osoby szukające pracy oczywiście związanej z CNC.

Autor tematu
Agata_Manpower
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 0
Rejestracja: 03 cze 2019, 15:22

#1

Post napisał: Agata_Manpower » 04 cze 2019, 13:41

Dzien dobry, poszukujemy operatorow CNC do Haldensleben (okolice Magdeburga). Jesli sa osoby zainteresowane, zapraszam do aplikacji przez link podany na dole. Jesli potrzebuje ktos wiecej informacji na temat stanowiska, prosze dac znac. Dopytam i odpowiem :D

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy operatorów maszyn CNC.

Nasza oferta:
Niemiecka umowa o pracę
Wynagrodzenie brutto: od 11,32€/h - możliwe negocjacje
Dieta 30€ za dzień prod.
150 € bonus startowy (po przepracowanych min. 6 tyg. bez przerwy)
Dodatki świąteczne, urlopowe oraz zmianowe
Płatne przerwy
Możliwość przejścia bezpośrednio pod klienta
Parking dla pracowników[/list][/list]

Zakres zadań:
Obsługa i nadzór maszyn produkcyjnych
Przygotowanie i wyposażenie maszyn CNC
Wymiana narzędzi
Usunięcie awarii
Konserwacja
Kontrola jakości wraz z dokumentacją

Twój profil:
Masz doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn CNC lub podobne
Znasz komunikatywnie język niemiecki
Posiadasz auto
Jesteś gotowy do pracy w systemie 3-4 zmianowym (za pracę na 4 zmiany oferujemy premię)

Osoby zainteresowane, zapraszam do aplikacji przez link:

https://www.manpower.de/job/operator-ma ... en-466186/

Pozdrawiam
Agata Wolk-Artomska
Manpower