tkanina plandekowa - pomoc w doborze materiału

Problemy i ich rozwiązania przy obróbce tworzyw sztucznych ręcznej jak i za pomocą CNC

Autor tematu
hs2
Znawca tematu (min. 80)
Znawca tematu (min. 80)
Posty w temacie: 1
Posty: 88
Rejestracja: 28 kwie 2010, 17:31
Lokalizacja: Nowy Dwór Gdański

tkanina plandekowa - pomoc w doborze materiału

#1

Post napisał: hs2 » 03 cze 2010, 12:17

Witam!

Poszukuję jak najtańszej tkaniny w rodaju tkaniny plandekowej.

Chodzi mi głównie o to żeby była nie przekakalna i bardzo wytrzymała. Czytałem o tkaninach powlekanych winylem ale ciężko mi znaleść dobrą hurtownie która miała by taką tkaninę w kolorze czarnym.
Sama tkanina musi dawać się szyć na maszynie do szycia ze względu na wykończenie. Będę wdzięczny za pomoc osób doświadczonych w temacie.
Tkanina jest potrzebna do zadaszenia obiektu przez który przeszła powódź (musi być jak najtańśza).
Po prostu zalało cały dom i z powodzią popłyneły dachówki i większa część starego dachu a w najbliższym tygodniu może się to powtóżyć choć mam nadzieję że to tego nie dojdzie
ale jak by doszło to chociaż zwinę kawałek nowego dachu na czas ewakuacji. Szukam jakiej kowliek tkaniny która to spełni w cenie do 11 - 12 zł za metr bierzący (najlepiej 1,5 m szerokości)



Tagi:

Awatar użytkownika

M 52
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 420
Rejestracja: 29 gru 2007, 21:01
Lokalizacja: Warszawa

#2

Post napisał: M 52 » 05 cze 2010, 21:10

Na budowie przykryłem cały strop przed opadami śniegu najtańszymi plandekami z allegro. Przetrzymały cały okres zalegania śniegu leżąc na siatce zbrojenia. Wielkie plandeki sklejone doskonałej jakości szarą taśmą. Zapłaciłem ok 300zł.
pozdrawiam
Maciek
miłośnik maszyn parowych i silników GAD

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka tworzyw sztucznych”