Operator CNC - atrakcyjna oferta pracy

Tu proszę umieszczać oferty paracy, mogą tu również zostawiać swoje kontakty osoby szukające pracy oczywiście związanej z CNC.

Zgłoszenia konkursowe

Autor tematu
lobohr
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 0
Rejestracja: 02 kwie 2019, 09:24

#1

Post napisał: lobohr » 15 kwie 2019, 10:25

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.
Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla Naszego Klienta, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Operator CNC

Lokalizacja: Bytom

Zakres obowiązków:

• znajomość obsługi maszyn CNC (frezarek, tokarek, szlifierek itp.),
• czytanie i rozumienie rysunku technicznego,
• znajomość przyrządów pomiarowych,
• przygotowanie raportów dotyczących pomiarów urządzeń,
• ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: pomocnikami, liderami, a także z działem jakości.

Wymagania:

• min. wykształcenie zawodowe, preferowane obróbka skrawaniem CNC,
• znajomość rysunku technicznego,
• dobra dyscyplina pracy oraz orientacja na jakość wykonywanych zadań,
• nastawienie na pracę zespołową.

Mile widziane:

• umiejętność pisania programów i ustawiania maszyny.

Oferujemy:

• praca w systemie 3 zmianowym,
• atrakcyjne wynagrodzenie i premie,
• ubezpieczenie grupowe,
• pakiet medyczny.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 577 653 500 bądź aplikowanie poprzez poniższy link:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.