Metalowe meble przemysłowe, które warto znać

W tym dziale można przedstawiać swoją ofertę, opisywać maszyny na sprzedaż oraz oferować inne usługi komercyjne.

Metalowe meble przemysłowe, które warto znać

#1

Post napisał: Redakcja » 01 lis 2017, 21:21

Obrazek
Zakładamy, że znajdujemy się na hali pewnego przedsiębiorstwa. Zakład składa się z części produkcyjnej, kontroli jakości oraz montowni połączonej z narzędziownią. Część produkcyjna składa się z kilkunastu obrabiarek sterowanych numerycznie. Każda z obrabiarek posiada 6 głowic narzędziowych ISO 40. Stwarza to potrzebę zastosowania mebli warsztatowych, a dokładnie regałów do przechowywania głowic ISO. Dodatkowym aspektem jest transportowanie naszych nie ukrywajmy drogich narzędzi pracy. Zniszczenie narzędzia naraża przedsiębiorstwo na niepotrzebne straty.

Wózki do transportowania głowic CNC
Jak tego uniknąć? Zapewnij swojemu pracownikowi odpowiedni sprzęt, który znacznie zmniejszy prawdopodobieństwo wystąpienia takiej sytuacji. W tym wypadku doskonałym rozwiązaniem jest wózek do transportowania głowic CNC polskiego producenta RA Construction.
Obrazek

Wózek RC-040 jest sztywną i wytrzymałą konstrukcją, która posiada 36 gniazd na głowice narzędziowe ISO 30, ISO 40, ISO 50, Morse'a 4 oraz Morse'a 5 . Nośność całkowita konstrukcji to 500 [kg]. Wózek jest mobilny dzięki zastosowaniu kół skrętnych. Wózek pozostaje stabilny dzięki odpowiedniemu rozstawieniu kół. Nic bardziej prostego!
Obrazek

Metalowe stoły montażowe do kontroli jakości
Kontrola jakości produktu polega na oględzinach okiem nieuzbrojonym. Pracownik dodatkowo wykorzystuje proste narzędzia do kontroli jakości otworów i rowków. Jeśli znamy sposób pracy na danym stanowisku oraz jasno i wyraźnie określimy kolejno wykonywane czynności to jesteśmy w stanie stworzyć stanowisko do kontroli jakości, które sprawi, że praca na nim będzie bardziej efektywna.
Obrazek

Seria stołów montażowych RA Construction pozwala na stworzenie własnego stanowiska i zastosowania niezbędnego wyposażenia dodatkowego. Oświetlenie LED nad blatem stołu, dodatkowe półki, szafki z metalowymi szufladami, półka pod klawiaturę czy montaż pod monitor to tylko kilka z możliwości jakie oferuje polski producent mebli warsztatowych.
Obrazek

Na specjalne zamówienie istnieje możliwość stworzenia antystatycznego stanowiska montażowego ESD do serwisowania urządzań elektronicznych.

Więcej o technologii ESD: https://tromil.pl/esd-stanowiska-montaz ... struction/

Solidne stoły do warsztatów
Ostatni punkt programu to montownia. W tym miejscu wytworzone elementy składa się w doskonale współpracujące podzespoły, które dzięki profesjonalnie wykonanej pracy tworzą spójną całość. Pracownicy wykorzystują narzędzia ciężkie i masa elementów montowanych nie przekracza 500 [kg]. Zastosowanie stołów warsztatowych SC-3 pozwala na stworzenie odpowiednio dużej przestrzeni roboczej.
Obrazek

Zastosowanie szafek metalowych z szufladami i ścianki perforowanej pozwala na przechowywanie podstawowych narzędzi pracy bezpośrednio przy stanowisku. Odpowiednie rozmieszczenie narzędzi pozwala ograniczyć niepotrzebnie wykonywane czynności pracownika przez co wykonuje on swoją pracę w krótszym czasie, a każdy z nas wie, że czas to pieniądz.Tagi:

Wróć do „Artykuły - Oferty Firmowe”