Kontrola stanu technicznego tokarki/ frezarki

W tym dziale możesz coś zlecić lub jeżeli masz wolne moce przerobowe przyjąć zlecenie. Dozwolone jest umieszczanie ogłoszeń komercyjnych.

Autor tematu
.Michał.
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 13
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:03

Kontrola stanu technicznego tokarki/ frezarki

#1

Post napisał: .Michał. » 16 sty 2020, 14:52

Witam
Szukam doświadczonych tokarzy/ frezerów z rejonu Katowic i miast ościennych, którzy w razie potrzeby podejmą się dokładnego sprawdzenia stanu technicznego wskazanych maszyn tj. tokarek, frezarek konwencjonalnych przed ich ewentualnym zakupem przeze mnie. Osoba musi dysponować niezbędnymi narzędziami, przyrządami pomiarowymi itp. Chodzi o obrabiarki małej/ średniej wielkości produkcji Polskiej, Bułgarskiej, Radzieckiej. Szczegóły do ustalenia po znalezieniu chętnego do zlecenia.

Pozdrawiam
MichałAwatar użytkownika

oskaeg
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 385
Rejestracja: 28 sty 2011, 19:00
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kontrola stanu technicznego tokarki/ frezarki

#2

Post napisał: oskaeg » 16 sty 2020, 16:56

Wszystkie maszyny używane mają jakieś ukryte mankamenty, które wyjdą dopiero podczas użytkowania. Na wstępie to można tylko sprawdzić ogólny stan łoża, prowadnic, kół zębatych i ewentualnego bicia wrzeciona. Jakby nie było, większość maszyn wymaga jakiś poprawek. Jak chcesz dokładną maszynę, to kup grata i daj na szlifowanie łoża, wtedy będziesz miał 100% pewności ze wszystko jest ok. Tokarka która pracuje kupę lat, zawsze będzie miała wytarte łoże przy uchwycie i tego się nie da przeskoczyć... Musiałbyś kupić nową.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zlecenia”